معرفی بسته های موضوعی آزمون کارشناسی ارشد 

اگر داوطلب آزمون کارشناسی ارشد هستید و می خواهید بر روی برخی دروس خاص از این آزمون تمرکز کنید، و البته از تخفیف و مزایای ویژه ای نیز بهره مند گردید، ما بسته های موضوعی کتاب های آزمون کارشناسی ارشد سری عمران را به شما پیشنهاد می کنیم.

بسته های موضوعی سری عمران عبارتند از:

بستۀ جامدات (شامل کتاب های مقاومت مصالح، تحلیل سازه ها جلد 1 و 2 و زبان تخصصی)

بستۀ خاک و آب (شامل کتاب های مکانیک خاک، پی سازی، مکانیک سیالات و هیدرولیک)

بستۀ طراحی (شامل کتاب های سازه های فولادی، سازه های بتنی جلد 1 و 2، راهسازی و روسازی راه)

- بستۀ سری عمومی (شامل کتاب های زبان عمومی، ریاضی عمومی 1، ریاضی عمومی 2، معادلات دیفرانسیل و کتاب های 300 تست پرتکرار ریاضیات عمومی 1 و 2)

 

شما با خرید هر یک از این بسته ها می توانید:

1- کتابهای داخل بسته مورد نظر خود را با  15% تخفیف ویژه خریداری کنید.

2- از Username و Password که موسسه برای شما ایجاد می نماید، جهت رفع اشکال تخصصی رایگان دروس آزمون کارشناسی ارشد بهره مند شوید.

توضیح بیشتر: طرح رفع اشکال تخصصی به صورت اینترنتی در تالار گفتگوی سایت سری عمران انجام می شود. در این طرح شما سوالات خود را در قسمت مربوطه مطرح می کنید. سپس اساتید و مولفین کتاب های سری عمران طی یک برنامۀ هفتگی و در روز مشخصی به سوالات شما و سایر دوستان عزیز پاسخ خواهند داد. توجه داشته باشید که با استفاده از Username و Password هر بسته، شما می توانید فقط از رفع اشکال تخصصی کتاب های داخل همان بسته موضوعی خود استفاده کنید. به عنوان مثال چنانچه شما بسته موضوعی خاک و آب را خریداری کرده باشید، می توانید از رفع اشکال تخصصی در دروس مکانیک خاک، پی سازی، مکانیک سیالات و هیدرولیک استفاده کنید و امکان رفع اشکال در درسی مثل مقاومت مصالح برای شما وجود نخواهد داشت. به همین ترتیب چنانچه شما بسته موضوعی جامدات را خریداری کرده باشید، می توانید از رفع اشکال تخصصی در دروس مقاومت مصالح، تحلیل سازه ها 1 و 2 و زبان تخصصی استفاده کنید و امکان رفع اشکال در درسی مثل مکانیک خاک برای شما وجود نخواهد داشت.

در ادامه چگونگی استفاده از این خدمات را برای شما شرح می دهیم.

 

روش استفاده از اکانت کاربری جهت رفع اشکال تخصصی در تالار گفتگو

برای استفاده از اکانت کاربری خود (Username و Password که موسسه آن را به شما می دهد) لازم است مراحل بسیار ساده زیر را انجام دهید:

- در منوی سبز رنگ سمت راست سایت به قسمت تالار گفتگو مراجعه و سپس بر روی آرم تالار گفتگوی مورد نظر خود کلیک نمایید.

- در تالار گفتگو،در نوار سبز رنگ بالا، گزینه ورود را انتخاب نمایید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را (که از موسسه دریافت نمودید) وارد کرده و پس از مطالعه موضوع اجباری، به بخش "اطلاعات صفحۀ شخصی" در نوار سبز بالای انجمن بروید.

- از آنجا به قسمت "ویرایش مشخصات" در ستون کناری سمت راست مراجعه نمایید.

- سپس موارد موجود در قسمت های "اطلاعات ضروری" و "اطلاعات اضافی" شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، شماره شناسنامه و کد ملی را با دقت تکمیل نمایید.