معرفی بسته جامع آزمون محاسبات نظام مهندسی 

اگر داوطلب آزمون محاسبات نظام مهندسی هستید، برای استفاده از تخفیف ویژه جهت خرید کتاب های این آزمون و همچنین بهره مندی از مزایای خاص موسسه سری عمران، بسته جامع آزمون نظام مهندسی را خریداری نمایید. این بسته و کتاب های داخل آن به شرح زیر می باشد:

بستۀ آزمون محاسبات: (شامل کتاب های بارگذاری سازه ها، سازه های فولادی،  سازه های بتنی، مکانیک خاک و مهندسی پی، سازه های بنایی و مروری بر سازه های صنعتی، تحلیل سازه ها، کلید واژه های آزمون محاسبات و بانک سوالات آزمون محاسبات)

 

توجه : با توجه به تعدد منابع آزمون های نظارت و اجرا ، در مورد آزمون نظارت و اجرا بسته جامع درنظر گرفته نشده و شما مهندسین عزیز میتوانید کتاب های مورد نیاز این آزمون ها (شامل کتاب های بارگذاری سازه ها، طراحی ساختمان های بتنی و فولادی ویژۀ آزمون نظارت، مکانیک خاک و مهندسی پی، سازه های بنایی و مروری بر سازه های صنعتی، تحلیل سازه ها، کلید واژه های آزمون نظارت و اجرا  و بانک سوالات آزمون نظارت و اجرا) را به صورت تکی و با 10% تخفیف از طریق سایت خریداری نمایید .

 

شما با خرید بسته محاسبات می توانید:

1- کلیۀ کتابهای داخل بسته را با 15% تخفیف ویژه خریداری کنید.

2- از Username و Password قرار گرفته در داخل این بسته جهت رفع اشکال تخصصی رایگان کلیۀ دروس آزمون نظام مهندسی (محاسبات و نظارت)استفاده نمایید.

توضیح بیشتر: طرح رفع اشکال تخصصی به صورت اینترنتی در تالار گفتگوی سایت سری عمران انجام می شود. در این طرح شما سوالات خود را در قسمت مربوطه مطرح می کنید. سپس اساتید و مولفین کتاب های سری عمران طی یک برنامۀ هفتگی و در روز مشخصی به سوالات شما و سایر دوستان عزیز پاسخ خواهند داد. در ادامه چگونگی استفاده از این خدمات را برای شما شرح می دهیم.

 

روش استفاده از اکانت کاربری جهت رفع اشکال تخصصی در تالار گفتگو

برای استفاده از اکانت کاربری خود (Username و Password که موسسه آن را به شما خواهد داد) لازم است مراحل بسیار ساده زیر را انجام دهید:

- در منوی سبز رنگ سمت راست سایت به قسمت تالار گفتگو مراجعه و سپس بر روی آرم تالار گفتگوی مورد نظر خود کلیک نمایید.

- در تالار گفتگو،در نوار سبز رنگ بالا، گزینه ورود را انتخاب نمایید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را (که از موسسه دریافت نموده اید) وارد کرده و پس از مطالعه موضوع اجباری، به بخش "اطلاعات صفحۀ شخصی" در نوار سبز بالای انجمن بروید.

- از آنجا به قسمت "ویرایش مشخصات" در ستون کناری سمت راست مراجعه نمایید.

- سپس موارد موجود در قسمت های "اطلاعات ضروری" و "اطلاعات اضافی" شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، شماره شناسنامه و کد ملی را با دقت تکمیل نمایید.