کتاب نگاه حرفه ای به آزمون های کارشناسی رسمی شامل درس نامه های مفید، طبقه بندی شده و کاربردی می باشد که علاوه بر پوشش دادن تمامی سوالات آزمون های کارشناسی رسمی سنوات اخیر، مباحث مهم و احتمالی برای طرح سوالات جدید در آزمون را پوشش می دهد. از ویژگی های بارز این کتاب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- درسنامۀ جامع

درسنامه های این کتاب که اقتباسی از بیش از 5000 صفحه مطلب در آیین نامه ها، نشریات و کتب مهندسی عمران می باشند، منبعی کامل برای شرکت در آزمون کارشناسی رسمی (دادگستری و قوۀ قضاییه) در شاخۀ راه و ساختمان است که مهندسین عمران و معماری می توانند از آن استفاده کنند.

توصیه می کنیم اگر قصد دارید در وقت خود صرفه جویی کرده و مهمترین موضوعات لازم برای شرکت در آزمون کارشناسی رسمی را مطالعه کنید (و به حاشیه ها و مطالب کم اهمیت نپرداخته و بیش از 5000 صفحه مطلب غیر مرتبط با این آزمون را نخوانید!!) کتاب نگاه حرفه ای به آزمون کارشناسی رسمی سری عمران را تهیه کنید.

جهت خرید اینترنتی کتاب، به فروشگاه اینترنتی سایت مراجعه کنید

 

2- بیش از 600 مثال آموزشی چهار گزینه ای در متن درس با پاسخ تشریحی

در بین درسنامه های این کتاب،بیش از 600 سوال آزمون های نظام مهندسی (نظارت، اجرا و محاسبات)، آزمون کارشناسی ارشد و سوالات تالیفی که در آزمون های کارشناسی رسمی مطرح شده و یا احتمال مطرح شدن دارند، آورده شده است. بدین ترتیب شما می توانید در پایان هر درسنامه، نمونه سوالات آن را حل کرده و تسلط خود را بر روی موضوع خوانده شده، بالاتر ببرید.

این سوالات با دقت بسیار بالا از بین هزاران سوال انتخاب شده اند که تجربۀ بیش از 10 سالۀ مولفین این کتاب، در دستچین کردن این سوالات تاثیر بسزایی داشته است.

 

3- آزمون های همچنین در بخش دوم کتاب آزمون های کارشناسی رسمی (دادگستری و قوۀ قضاییه) از سال 88 تا کنون قرار گرفته و به تمامی سوالات آنها پاسخی تشریحی داده شده است.

شما می توانید این کتاب را از طریق فروشگاه اینترنتی سایت و یا تماس با دفتر مرکزی موسسه تهیه نمایید.

 

در این قسمت می توانید مشخصات کتاب نگاه حرفه ای به آزمون کارشناسی رسمی به همراه فایل pdf بخشی هایی از کتاب را مشاهده کنید.

 

نگاه حرفه ای به آزمون کارشناسی رسمی

نگاه حرفه ای به آزمون کارشناسی رسمی

نوبت چاپ: چاپ دوم
مولف: احمد جوزدانی, نیما ابراهیمی , حسین فراهانی
ویرایشگر: گروه ویراستاران
صفحات: 728
قیمت: 650000 ریال
سال چاپ: 1396
دفتر مرکزی: تهران- میدان هفت تیر- جنب مسجدالجواد- کوچه بهارمستیان- پلاک 52- واحد 9
فایل: karshenasirasmi.pdf