اطلاعیه های مربوط به آزمون کارشناسی رسمی و برنامه های سری عمران ویژۀ این آزمون لحظه به لحظه در این خبر به روزرسانی می شوند

برای شرکت در سمینار آنلاین آزمون کارشناسی رسمی سری عمران (شنبه 7 بهمن ماه ساعت 18) به زودی یک فایل آموزشی (حاوی لینک سمینار و نحوۀ شرکت در آن) در سایت قرار خواهد گرفت.

توضیحات سمینار آنلاین به زودی به این قسمت اضافه خواهد شد

 

- برنامۀ کلاس های حضوری و آنلاین ویژۀ آزمون کارشناسی رسمی 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام، رزرو سمینار رایگان و دریافت مشاوره، با شماره زیر تماس بگیرید.

02188300474-02188312527

- برنامۀ سمینار های رایگان حضوری و آنلاین سری عمران، معرفی آزمون کارشناسی رسمی

 زمان سمینار آنلاین سری عمران: شنبه 7 بهمن ماه ساعت 18 الی 20

زمان سمینار حضوری سری عمران: دوشنبه 9 بهمن ماه ساعت 18 الی 20

 

 - اطلاعيه ثبت ‌نام آزمون‌ كارشناسى رسمى قوه قضاييه مورخ اسفند ماه ۹۶

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شرکت در آزمون‌ آزمون‌ كارشناسى رسمى قوه قضاييه سال‌جاری می‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌ مذكور از روز دوشنبه مورخ 18 دیماه در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز یکشنبه مورخ 8 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.


لینک ثبت نام
http://azmoon.23055.ir

 

- استقبال چشمگیر مهندسین عمران از خدمات ویژۀ آزمون کارشناسی رسمی سری عمران 

در طول کمتر از یک هفته پس از اعلام برنامه های سری عمران (ویژۀ آزمون کارشناسی رسمی) با استقبال کم نظیر شما مهندسین عزیز مواجه بوده ایم. به طوریکه پیش فروش چاپ اول کتاب "نگاه حرفه ای به آزمون های کارشناسی رسمی" رو به اتمام بوده، کلاس های حضوری و آنلاین ویژۀ این آزمون در آستانۀ تکمیل ظرفیت قرار گرفته و تعداد قابل توجهی از داوطلبان آزمون نیز در آزمون آزمایشی سری عمران ثبت نام نموده اند.

چنانچه تمایل دارید از خدمات کتاب، کلاس و آزمون آزمایشی ویژۀ آزمون کارشناسی رسمی سری عمران (با 20% تخفیف ویژه) بهره مند شوید، هم اکنون و از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی سایت مراجعه کنید و یا با دفتر مرکزی موسسه سری عمران تماس بگیرید.

(تلفن تماس: 02188300474-02188312527)

سفارش خدمات و محصولات ویژۀ آزمون کارشناسی رسمی

قدردان اعتمادتان هستیم

 

توجه: موسسۀ سری عمران چاپ اول کتاب آزمون کارشناسی رسمی و دورۀ اول کلاسهای ویژۀ این آزمون را با تخفیفات قابل توجهی به شما مهندسین عزیز ارائه نمود. ولی متاسفانه در دور جدید کلاس ها و چاپ بعدی کتاب، امکان ارائۀ این تخفیف ها به صورت سوبسید وجود ندارد.