قابل توجه متقاضیان شرکت کننده در آزمون کارشناس رسمی سال 96

مهندسین عزیز و گرامی

در ابتدا لازم است که از استقبال شما عزیزان از محصولات و خدمات آزمون کارشناسی رسمی سری عمران کمال تشکر را داشته باشیم . اعتماد شما به موسسه سری عمران سرمایه­ای گرانبهاست که انگیزه فعالیت های بعدی را در ما ایجاد می کند، قدردان اعتمادتان  هستیم.

بدین وسیله به اطلاع شما می­رسانیم که برنامه ارائه محصولات و خدمات موسسه سری عمران در روزهای آتی به شرح زیر می­باشد:

1- برگزاری سمینار آنلاین معرفی آزمون کارشناس رسمی : شنبه 7 بهمن، ساعت 18

2- چاپ و توزیع کتاب نگاه حرفه ای به آزمون کارشناس رسمی : دوشنبه 9 بهمن

3- برگزاری سمینار حضوری معرفی آزمون کارشناس رسمی : دوشنبه 9 بهمن، ساعت 18

4- شروع کلاس های حضوری آزمون کارشناس رسمی : پنجشنبه 12 بهمن، ساعت 14

5- شروع کلاس های آنلاین آزمون کارشناس رسمی : شنبه 14 بهمن، ساعت 18

توضیح (1): دوستان عزیز علی رغم اینکه فرآیند تالیف کتاب نگاه حرفه ای به آزمون کارشناس رسمی از 6 ماه قبل شروع شده و روزها و شب های زیادی، گروه مولفین مشغول نوشتن قسمت های مختلف کتاب بوده اند و سعی نمودیم بهترین کیفیت را در تالیف ،شرح درس ها و انتخاب مثال ها، صفحه­بندی و موارد ظاهری کتاب و همچنین پروسه چاپ و صحافی آن به کار ببریم، در نهایت 4 روز کتاب نسبت به تاریخ اعلام شده دیرتر توزیع خواهد شد.

از تمامی شما همراهان همیشگی بابت این تاخیر پوزش می طلبیم و امیدواریم بابت این 4 روز تاخیر در یک پروسه حدودا 200روزه (یعنی حدود 2% خطا) عذرخواهی ما را بپذیرید.

توضیح (2): قابل توجه مهندسین عزیزی که در سمینارهای آنلاین و حضوری معرفی آزمون کارشناس رسمی (در روزهای 7 و 9 بهمن) شرکت می کنند، شما می­توانید بسته های طلایی و ویژه موسسه را در زمان برگزاری سمینار با 20% تخفیف ویژه خریداری نمایید. این تخفیف فقط ویژه شرکت­کنندگان در سمینار بوده و در زمان برگزاری سمینار قابل استفاده است.

 

توضیح (3): در فایل زیر لینک ورود به سمینار آنلاین و توضیحات نحوۀ شرکت در سمینار برای شما شرح داده شده است. لطفا آن را مطالعه نمایید.

توضیحات شرکت در سمینار آنلاین

معرفی آزمون کارشناسی رسمی (7 بهمن - ساعت 18)