موسسه سری عمران در راستای تالیف و انتشار کتاب های ویژه آزمون کارشناسی ارشد این بار از ویرایش کاملا جدید و حرفه ای خود در کتاب زبان عمومی از مجموعه کتاب های"سری عمومی" رونمایی می کند:

       واژگان زبان عمومی در 100 روز           گرامر زبان عمومی در 50 روز

                       
این دو کتاب در مجموع به صورت جامع ، مفاهیم و مطالب مورد نیاز برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد در تمام گرایش ها و مهارت های لازم برای پاسخ دادن به مجموعه سوالات زبان عمومی را در اختیار شما قرار می دهند.


تذکر:همانطور که در ادامه نیز مشاهده خواهید کرد ، کتاب دو جلدی زبان عمومی پس از بررسی شیوه ای خاص و ابتکاری مجددا تالیف شده است.بنابراین اکیدا توصیه می کنیم دانشجویان عزیزی که احتمالا چاپ قبلی این کتاب را که بصورت تک جلدی در اختیار دارند ، چاپ جدید این کتاب را تهیه و مطالعه نمایند.

از ویژگی های بارز و متمایز کتاب واژگان زبان عمومی در 100 روز  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- برنامه ریزی مطالعه روزانه و  مدون برای بخاطر سپردن واژگان که به صورت حرفه ای چیده شده است.

2- استفاده از تکنیک جدید Snap در بخاطر سپردن لغات.
در این روش شما برای بخاطر سپردن هر لغت یک تصویر به همراه یک جمله معنا دار با بکارگیری خلاقانه آن واژه یا تلفظ آن مشاهده خواهید کرد.برای مثال به شکل زیر توجه کنید.
3- استفاده از تکنیک 5plus
با استفاده از این تکنیک شما خواهید توانست پس از مرور لغت ، یک علامت در Boxهایی که در کنار هر واژه برای شما در نظر گرفته شده است بزنید.بدیهی است با مرور زیاد واژه و پر شدن هر خانه جدول معنی واژه در ذهن شما تثبیت خواهد شد.


4- مشخص کردن تلفظ هر یک از واژگان
به منظور یادگیری بهتر شما عزیزان ، در ویرایش جدید کتاب زبان عمومی تلفظ هر یک از واژگان همانطور که در شکل فوق مشاهده می کنید در کنار آن نوشته شده است.

5- پوشش کامل واژگان مطرح شده در آزمون های کارشناسی ارشد و لغات مهم و ضروری کتاب های اصلی مانند 504 و ...

6- تکنیک +Class
در هر یک از سوالات و بخش هایی که نیاز باشد مانند یک کلاس درس (مطابق شکل زیر) توضیحات اضافه جهت درک بهتر مطالب توسط دانشجویان ارایه شده است.

7- پوشش کامل سوالات مطرح شده در آزمون های کارشناسی ارشد به وسیله چیدمان حرفه ای سوالات


از ویژگی های بارز و متمایز کتاب گرامر زبان عمومی در 50 روز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- آموزش کلیه مطالب و موضوعات لازم و ضروری و ایجاد مهارت های لازم و ضروری به منظور پاسخگویی به سوالات گرامر در آزمون کارشناسی ارشد
2- تفکیک موضوعات گرامر به بخش های فعل ، ضمایرموصولی ، اسم و صفت ، قید و حروف اضافه
3- در نظر گرفتن بخش های " تکنیک های پاسخگویی به تست ها " و " نگاهی حرفه ای به Cloze test  "
4- مطرح کردن نکات و مطالب دشوار آزمون ها در قالب بخش " حرفه ای تر شویم "
5- برنامه ریزی و زمان بندی روزانه برای مطالعه حرفه ای کتاب

تذکر:داوطلبین عزیز ،همانطور که مشاهده نمودید ، تغییرات صورت گرفته در کتاب های فوق حاصل تجربیات فراوانی در زمینه تدریس و تالیف در شاخه زبان عمومی بوده است که با شیوه ای نوین و به صورت یک کلاس حرفه ای درس در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.شایان ذکر است کتاب گرامر نیز مشابه کتاب واژگان دچار تغییرات زیادی نسبت به کتاب زبان عمومی چاپ قبلی می باشد و حاوی سوالات و نکات بسیار زیادی است بنابراین مجددا توصیه می کنیم داوطلبینی که چاپ قبلی کتاب زبان عمومی را در اختیار دارند ، می توانند کتاب های جدید را تهیه و طعم شیرین آموزش زبان را تجربه نمایند.
                                                  
                              
جهت مشاهده جزییات بیشتر این کتاب ها و همچنین دریافت نمونه فایل PDF بخش هایی از این کتاب ها
 اینجا را کلیک نمایید.