جشن تقدیر از رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد 95

 

از کلیه دانشجویانی که موفق به کسب رتبه زیر 1000 در آزمون کارشناسی ارشد 95 شده اند، دعوت به عمل می آید که با پر کردن فرم زیر،اعلام آمادگی نمایند.

{rsform4}

 

 فرم ثبت نام

 

« فراخوان جذب نمایندگی مؤسسه سری عمران در سراسر ایران»

مؤسسه انتشارات سری عمران با کسب عناوین و افتخارات مختلف، کارنامه‌ای درخشان از خود به جای گذاشته است که این مهم جز با اعتماد بی‌سابقه دانشجویان به این مؤسسه و به‌کارگیری افراد متخصص و مجرب میسر نبود.

اینک مؤسسه سری عمران با توجه به عملکرد مطلوب خود در حوزه تألیف و برگزاری آزمون، اقدام به واگذاری تعداد محدودی نمایندگی در سطح کشور نموده است. لذا متقاضیان پذیرش نمایندگی آزمون‌های آزمایشی سری عمران، در صورت داشتن سوابق اجرایی درخشان و دارا بودن شرایط زیر می‌توانند نسبت به تکمیل و ارسال فرم تقاضانامه اقدام نمایند.

 

شرایط اعطای نمایندگی:

1- داشتن مجوز                 

2- داشتن ساختمان آموزشی با حداقل 2 کلاس بزرگ

3- دارا بودن امکانات زیرساختی مورد نیاز شامل نیروی انسانی، اسکنر، پرینتر و ...

 

 

فرم تقاضانامه:

نام: ......................            نام‌خانوادگی: ...........................

متقاضی از استان: .......................   شهر: ..........................

رشته تحصیلی و آخرین مدرک تحصیلی متقاضی: ...............................................................


وضعیت تأهل:      مجرد              متأهل                        شماره تماس: ................................

سوابق اجرایی و آموزشی:

1- ............................................. 2- ..............................................

3- ...............................................4- .............................................

آیا تاکنون در قالب نمایندگی آزمون با مؤسسات دیگر همکاری داشته‌اید؟   بلی                   خیر

در صورت مثبت بودن پاسخ، جدول زیر را تکمیل نمایید:

 

نام مؤسسه / آموزشگاه: ...........................................................       نوع مالکیت: استیجاری                 مالک 

مدت فعالیت: ............................................................................      متراژ آموزشگاه: ............................................

تعداد کلاس: ............................................................................        نوع مجوز: آموزش عالی             وزارت ارشاد

                                                                                                                     فنی حرفه‌ای                 سایر 

 

تلفن منزل با کد: ....................      تلفن مؤسسه / شرکت / آموزشگاه (با کد):..........................

تلفن همراه: ..........................       پست الکترونیکی: .........................................................

 

آدرس مؤسسه / شرکت / آموزشگاه: .........................................................

 

 

لطفاً:

مجوز آموزشگاه و چند عکس از ساختمان آموزشی خود به همراه فرم تقاضانامه تکمیل شده را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88300474-021 و یا 88312527-021 تماس حاصل نمائید.

 

دانلود نمونه فرم تقاضانامه جهت تکمیل کردن متقاضیان

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون نظام مهندسی  می رساند جناب آقای دکتر حسین صباغیان  و مهندس حسین فراهانی در تهران به صورت انحصاری، صرفا در موسسه سری عمران تدریس داشته و خواهند داشت و با هیچ موسسه دیگری به جز سری عمران (در شهر تهران) قرارداد ندارند. قابل ذکر است که برخی از موسسات سودجو با نام این اساتید جهت کلاس های آزمون نظام مهندسی تبلیغات انجام می دهند که تدریس این عزیزان در سایر موسسات به هیچ وجه صحت ندارد. این اطلاعیه جهت جلوگیری از هرگونه سودجویی از نام این  اساتید زحمتکش ارائه شده است.

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

بسمه تعالي

اطلاعيه ثبت ‌نام  آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي سال‌1395

 

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي سال‌جاري مي‌رساند، آزمون‌هاي مذكور در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 11 و 12  شهریور ماه سال‌جاري برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز سه شنبه مورخ 94/04/01 در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز شنبه مورخ 94/04/12 ادامه خواهد داشت.
لازم بذكر است مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. همچنين در آزمون‌هاي مذكور به جهت رفاه حال داوطلبان محترم و جلوگيري از تردد در فواصل طولاني بين‌شهري، در برخي از استان‌هاي كشور حوزه‌هاي امتحاني در شهرهاي جديد پيش‌بيني شده است كه داوطلبان مي‌توانند محل آزمون خود را در اين شهرها انتخاب نمايند.      

دفتر مقررات ملی ساختمان    

                                                                           

 

قابل توجه دانشجویان عزیز و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال 1395

نتایج اولیۀ آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال 1395 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

همچنین دفترچۀ راهنمای انتخاب رشتۀ این آزمون نیز از امروز (پنجشنبه 27 خرداد ماه) منتشر شده است که شما می توانید از طریق سایت سازمان سنجش، آن را دریافت و مطالعه نمایید.

انتخاب گرایش این آزمون نیز که اینترنتی است، از روز یکشنبه (30 خرداد ماه) آغاز شده و تا روز چهارشنبه (2 تیر ماه) ادامه خواهد داشت. برای مطالعۀ اطلاعیۀ سازمان سنجش در این خصوص، به لینک زیر مراجعه کنید:

اطلاعیۀ شمارۀ (2) سازمان سنجش در خصوص نتایج اولیۀ آزمون سراسری سال 95 و انتخاب رشته

همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود، اساتید و مشاورین موسسۀ سری عمران امسال نیز در محل موسسه حضور داشته و مشاورۀ تخصصی و خصوصی لازم برای انتخاب گرایش را، هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی به شما دانشجویان عزیز ارائه می دهند. برنامۀ حضور اساتید و مشاورین موسسه برای برگزاری جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش به شرح جدول زیر می باشد.

 

توجه مهم: این جلسات برای هر یک از دانشجویان به صورت خصوصی (تک نفره) برگزار می شود تا استاد یا مشاور محترم موسسه بتوانند دقیقا متناسب با شرایط هر شخص و علایق وی، بهترین انتخاب گرایش را انجام دهند. همچنین لازم است دانشجویان عزیز کارنامۀ آزمون را همراه خود داشته باشند.

 

نحوۀ ثبت نام برای جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش، دریافت وقت مشاوره و هزینۀ ثبت نام:

برای ثبت نام در جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش (حضوری و یا تلفنی) لازم است به ترتیب زیر عمل کنید:

- با دفتر مرکزی موسسۀ سری عمران تماس بگیرید(02188300474) و با توجه به زمان هایی که هنوز خالی مانده اند، زمان جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش خصوصی خود را رزرو کنید.

- پس از آن هزینۀ جلسۀ مشاورۀ خود را به شمارۀ کارت 6833-4593-6915-6037 به نام حسام شریفیان جزه، واریز نمایید.

- سپس مجددا با دفتر مرکزی موسسه تماس گرفته و 4 رقم آخر کارت خود را به مسئول مربوطه اطلاع دهید تا جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش شما ثبت قطعی گردد.

تذکر (1): هزینۀ جلسات مشاورۀ تخصصی و خصوصی انتخاب گرایش سری عمران به شرح زیر است:

دانشجویان حاضر در کلاس های دوره های تابستان و یا پاییز سال 94 سری عمران (حتی 1 کلاس): 600,000 ریال

سایر دانشجویان: 1,000,000 ریال

لازم بذکر است که این هزینه برای مشاوره های حضوری و تلفنی یکسان می باشد. همچنین مدت زمان جلسۀ خصوصی هر یک از دانشجویان عزیز، 20-30 دقیقه می باشد. 

تذکر (2): دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که پس از رزرو زمان جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش خود، نهایتا 1 ساعت فرصت دارید که مجددا با دفتر موسسه تماس گرفته و 4 رقم آخر شماره کارت واریزی خود را اعلام کنید. تنها در این صورت است که جلسۀ مشاورۀ خصوصی شما ثبت قطعی می گردد. در غیر این صورت جلسۀ رزرو شدۀ شما کنسل خواهد شد!

تذکر (3): شما می توانید از هم اکنون برای دریافت وقت جهت مشاورۀ انتخاب گرایش خود، با دفتر مرکزی موسسه تماس بگیرید. همچنین با توجه به زمان محدود انتخاب گرایش، لازم است برای دریافت وقت مشاورۀ مناسب برای خود، هر چه سریعتر اقدام کنید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران