سری عمران
صفحات 302 و 303 کتاب مکانیک خاک مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دانشجویان و مهندسین گرامی

در فرآیند صحافی و چاپ سوم برخی از نسخه های کتاب مکانیک خاک نسل جدید، متاسفانه صفحات 302 و 303 به اشتباه چاپ شده اند. موسسه سری عمران ضمن عرض پوزش از این دسته از دانشجویان محترم، بدین وسیله به اطلاع می رساند که در قسمت اشکالات کتاب های سری عمران در منوی سمت راست سایت و در بخش مربوط به کتاب مکانیک خاک، این صفحات از کتاب قرار گرفته اند و شما عزیزان می توانید این 2 صفحه را دریافت نمایید.

 

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 
مشاورۀ تخصصی به سبک سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دوستان گرامی

طی چند سال گذشته، موسسۀ سری عمران در کنار ارائۀ کتاب ها و برگزاری کلاس های ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد، اقدام به ارائۀ مشاورۀ تخصصی به دانشجویان عزیز نیز نموده است. خوشبختانه هر سال تعداد استقبال کنندگان از برنامۀ مشاورۀ تخصصی به سبک سری عمران، بیشتر از سال قبل بوده است. همین موضوع باعث شده است تعداد دانشجویان موفق در آزمون کارشناسی ارشد که از مشاورۀ تخصصی سری عمران استفاده کرده اند، بیشتر و بیشتر شود.

در این مطلب مهمترین علل موفقیت آمیز بودن طرح مشاورۀ تخصصی به سبک سری عمران برای شما عزیزان آورده شده است. برای مشاهدۀ طرح گروه مشاورۀ تخصصی، لطفا بر روی فایل زیر کلیک کنید.

 

مشاورۀ تخصصی به سبک سری عمران

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
فراخوان جذب نمایندگی در سراسر ایران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

« فراخوان جذب نمایندگی مؤسسه سری عمران در سراسر ایران»

 

به دنبال حمایت و استقبال بی‌نظیر دانشجویان و مهندسان عمران عزیز از خدمات مؤسسه سری عمران در زمینه کتاب، کلاس و آزمون در حوزه کنکور کارشناسی ارشد و نظام مهندسی، هیئت مدیره موسسه بر آن شد تا خدمات خود را در سرتاسر ایران برای شما عزیزان ارائه نماید تا شما بتوانید با صرف هزینه کمتر از این خدمات در شهر خود بهره‌مند شوید. برای رسیدن به این هدف مؤسسه تصمیم دارد که تعدادی نمایندگی فعال در سطح کشور ایجاد کند. متقاضیان (مؤسسات آموزش عالی آزاد) باید حداقل واجد شرایط زیر باشند:

1) دارا بودن مجوز آموزش عالی آزاد از وزارت علوم تحقیقات و فناوری (دانشگاه جامع علمی کاربردی)

2) دارا بودن فضای آموزشی با حداقل 2 طبقه و یا 100 متر برای برگزاری آزمون (ارائه سند و یا اجاره‌نامه ساختمان موردنظر الزامی است)

3) دارا بودن امکانات جانبی در فضای آموزشی مانند: سیستم‌های رایانه‌ای، پرینتر، اسکنر، فاکس، اینترنت پر سرعت و ...

4) معرفی دو نفر با حداقل مدرک کارشناسی ارشد و یا دانشجوی دکتری در رشته مهندسی عمران جهت مشاوره تحصیلی به دانشجویان و مهندسان عمران در هنگام ثبت نام

متقاضیان باید مدارک لازم جهت درخواست نمایندگی و رزومه خود را طبق موارد فوق آماده و به آدرس ایمیل مؤسسه (serieomran@yahoo.com) ارسال نمایند . قابل ذکر است که این مدارک توسط گروه کارشناسی مؤسسه، به دقت بررسی می‌شوند.

تبصره:با توجه به حجم بالای متقاضیان خواهشمندیم مدارک خود را هر چه سریع‌تر تا تاریخ 10/05/1394 برای مؤسسه ارسال نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های 88300474 و یا 09121059739 (دپارتمان جذب نمایندگی مؤسسه سری عمران) تماس حاصل نمایید.

 
فروشگاه اینترنتی جدید راه اندازی شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مهندسین و دوستان عزیز

همانطور که پیش از این نیز به اطلاع شما رسانده بودیم، ورژن جدید فروشگاه اینترنتی سایت سری عمران آماده شده و از امروز (شنبه مورخ 6 تیر ماه) بر روی سایت قرار گرفته است. فروشگاه اینترنتی جدید با کاربری ساده تر و البته کامل تر از نسخۀ قبلی طراحی شده است تا خرید اینترنتی را برای شما عزیزان سهل و آسان نماید.

یکی از مهمترین رویکرد های موسسه سری عمران در طراحی فروشگاه اینترنتی جدید، ارائۀ طرح تخفیف ویژه خرید کتاب ها در قالب بسته های آموزشی جامع و موضوعی سری عمران می باشد. بدین ترتیب که شما با خرید کتاب ها و بسته های آموزشی سری عمران از طریق فروشگاه اینترنتی جدید، می توانید از تخفیفات زیر بهره مند شوید:

- بستۀ آموزشی جامع آزمون کارشناسی ارشد با 20% تخفیف ویژه

- بسته های آموزشی موضوعی آزمون کارشناسی ارشد و آزمون نظام مهندسی با 15% تخفیف ویژه

- هر یک از کتاب های آزمون کارشناسی ارشد، آزمون نظام مهندسی و کاربرد نرم افزار در عمران با 10% تخفیف ویژه

لازم بذکر است کلیۀ کتاب ها و بسته های آموزشی سری عمران در فروشگاه اینترنتی جدید موجود بوده و تخفیفات فوق برای خرید بسته ها و کتاب ها در نظر گرفته شده است.

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      

 
برنامۀ جامع مطالعۀ دروس عمومی در سایت سری عمومی ارشد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دانشجویان گرامی، مهندسین عزیز و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 95

به اطلاع شما می رسانیم که گروه تخصصی دروس عمومی سری عمران (دروس زبان عمومی، ریاضی 1، ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیل) امسال برنامه ای ویژه برای شما عزیزان دارد. این برنامه به تازگی در سایت سری عمومی ارشد به آدرس www.serieomoomi.com آغاز شده و با استقبال فراوانی از سوی دانشجویان عزیز مواجه گردیده است. در برنامۀ جامع مطالعۀ دروس عمومی ارشد، هدف اصلی آن است که مسیر صحیح و بهینۀ مطالعۀ این دروس (که عمدتا به دلیل طولانی بودن و تعدد منابع، کنار گذاشته می شوند!) به دانشجویان عزیز نشان داده شود. برخی از برنامه های طرح جامع مطالعۀ دروس عمومی آزمون کارشناسی ارشد عبارتند از:

- ارائۀ برنامۀ مطالعۀ هفتگی برای هر یک از دروس زبان عمومی، ریاضی 1، ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیل

- برگزاری آزمون های دوره ای به صورت هر دو هفته یکبار

- رفع اشکال اینترنتی تمامی دروس عمومی توسط اساتید و مولفین کتاب های سری عمومی ارشد

- ارائۀ خلاصه ای از مهمترین مطالب و نکات درسی مطالعه شده در هر هفته

- برگزاری آزمون های آزمایشی نیمه جامع و جامع زبان عمومی و ریاضیات در سایت سری عمومی در آبان ماه (با همان سر فصل های آزمون های 1+5 سری عمران)

و ...

این برنامه جامع با همت و تلاش شبانه روزی اساتید و مولفین برجستۀ گروه سری عمومی ارشد موسسۀ سری عمران در حال انجام است و استفاده از آن برای تمامی دانشجویان عزیز رایگان می باشد. شما می توانید برای استفاده از این طرح فوق العاده و منحصر بفرد، همین امروز به سایت سری عمومی به آدرس www.serieomoomi.com مراجعه نموده و با این طرح همراه شوید. بدین ترتیب نه تنها شما دروس عمومی آزمون را کنار نخواهید گذاشت، بلکه به بهترین شکل ممکن این دروس را مطالعه خواهید نمود.

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 40