سری عمران
برنامۀ مشاورۀ تخصصی اساتید سری عمران برای انتخاب رشته مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه مهندسین عزیز

طبق اطلاعیۀ منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچۀ راهنمای انتخاب گرایش آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال 94 از روز چهارشنبه مورخ 23 اردیبهشت ماه، بر روی سایت این سازمان قرار خواهد گرفت. انتخاب گرایش این آزمون نیز که اینترنتی است، از روز دوشنبه (28 اردیبهشت ماه) آغاز شده و تا روز پنجشنبه (31 اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت. برای مطالعۀ اطلاعیۀ سازمان سنجش در این خصوص، به لینک زیر مراجعه کنید:

اطلاعیۀ شمارۀ (2) سازمان سنجش در خصوص نتایج اولیۀ آزمون سراسری سال 94 و انتخاب رشته

همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود، اساتید و مشاورین موسسۀ سری عمران امسال نیز در محل موسسه حضور داشته و مشاورۀ تخصصی و خصوصی لازم برای انتخاب گرایش را، هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی به شما دانشجویان عزیز ارائه می دهند. برنامۀ حضور اساتید و مشاورین موسسه برای برگزاری جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش به شرح جدول زیر می باشد.

alt 

برای برگزاری این جلسات، یک فرآیند دقیق و کاملا تخصصی توسط مجرب ترین اساتید موسسۀ سری عمران صورت گرفته است. بدین ترتیب که اساتید و مشاورین سری عمران، دفترچۀ راهنمای انتخاب گرایش آزمون سراسری سال 94 و ظرفیت قبولی گرایش های مختلف در تمامی دانشگاه ها را بدقت مطالعه کرده و افزایش و یا کاهش آنها نسبت به سالهای قبل را تحلیل نموده اند. سپس با بررسی نتایج قبولی دانشجویان در 5 سال گذشته (اینکه با چه رتبه و شرایطی، در چه رشته و دانشگاهی قبول می شوید)  بهترین و دقیق ترین انتخاب گرایش را برای شما انجام خواهند داد.

توجه مهم: این جلسات برای هر یک از دانشجویان به صورت خصوصی (تک نفره) برگزار می شود تا استاد یا مشاور محترم موسسه بتوانند دقیقا متناسب با شرایط هر شخص و علایق وی، بهترین انتخاب گرایش را انجام دهند. همچنین لازم است دانشجویان عزیز کارنامۀ آزمون را همراه خود داشته باشند.

 

نحوۀ ثبت نام برای جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش، دریافت وقت مشاوره و هزینۀ ثبت نام:

برای ثبت نام در جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش (حضوری و یا تلفنی) لازم است به ترتیب زیر عمل کنید:

- با دفتر مرکزی موسسۀ سری عمران تماس بگیرید(02188300474) و با توجه به زمان هایی که هنوز خالی مانده اند، زمان جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش خصوصی خود را رزرو کنید.

- پس از آن هزینۀ جلسۀ مشاورۀ خود را به شمارۀ کارت 9434-0680-3372-6104 به نام حسام شریفیان جزه، واریز نمایید.

- سپس مجددا با دفتر مرکزی موسسه تماس گرفته و 4 رقم آخر کارت خود را به مسئول مربوطه اطلاع دهید تا جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش شما ثبت قطعی گردد.

تذکر (1): هزینۀ جلسات مشاورۀ تخصصی و خصوصی انتخاب گرایش سری عمران به شرح زیر است:

دانشجویان حاضر در کلاس های دوره های تابستان و یا پاییز سال 93 سری عمران (حتی 1 کلاس): 500,000 ریال

سایر دانشجویان: 800,000 ریال

لازم بذکر است که این هزینه برای مشاوره های حضوری و تلفنی یکسان می باشد. همچنین مدت زمان جلسۀ خصوصی هر یک از دانشجویان عزیز، 20-30 دقیقه می باشد. 

تذکر (2): دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که پس از رزرو زمان جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش خود، نهایتا 24 ساعت فرصت دارید که مجددا با دفتر موسسه تماس گرفته و 4 رقم آخر شماره کارت واریزی خود را اعلام کنید. تنها در این صورت است که جلسۀ مشاورۀ خصوصی شما ثبت قطعی می گردد. در غیر این صورت جلسۀ رزرو شدۀ شما کنسل خواهد شد!

تذکر (3): شما می توانید از هم اکنون برای دریافت وقت جهت مشاورۀ انتخاب گرایش خود، با دفتر مرکزی موسسه تماس بگیرید. همچنین با توجه به زمان محدود انتخاب گرایش، لازم است برای دریافت وقت مشاورۀ مناسب برای خود، هر چه سریعتر اقدام کنید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 

 

 

 
طرح رفع اشکال و مشاورۀ تخصصی در تالار گفتگوی جدید سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دوستان و همراهان همیشگی و عزیز

همانطور که اطلاع دارید موسسۀ سری عمران در سال 94، با برنامه های ویژه ای در خدمت شما عزیزان خواهد بود. یکی از این برنامه ها طرح رفع اشکال تخصصی و مشاوره در تالار گفتگوی جدید سری عمران می باشد که به نوعی خدمات پس از فروش کتاب های موسسه به حساب می آید. این طرح با همکاری اساتید و مولفین کتاب های سری عمران اجرا می شود. اگرچه اجرای این طرح را وظیفۀ خود و حق مسلم شما دوستان عزیز می دانیم، اما جالب است بدانید که اجرای این طرح توسط موسسۀ سری عمران، منحصر بفرد بوده و نظیر این طرح (با چنین کیفیتی) تاکنون توسط هیچ انتشارات دیگری اجرا نشده است! 

پس از تغییرات زیرساختی که در تالار گفتگوی سری عمران انجام شد و همچنین پس از تولید بسته های آموزشی جامع و موضوعی و ارائۀ این بسته ها در نمایشگاه کتاب، از امروز (18 اردیبهشت 94) طرح رفع اشکال و مشاورۀ تخصصی در تالار گفتگوی سری عمران به صورت زیر اجرا می شود:

- چنانچه شما بستۀ جامع (ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد) را تهیه کرده باشید، می توانید با استفاده از Username و Password درج شده بر روی کارت طلایی داخل بسته، از طرح رفع اشکال و مشاورۀ تخصصی در تمامی دروس آزمون کارشناسی ارشد استفاده کنید.

- اگر شما بسته های موضوعی موسسه را خریداری کرده باشید، می توانید با استفاده از Username و Password درج شده بر روی کارت نقره ای داخل بسته، از طرح رفع اشکال و مشاورۀ تخصصی (البته فقط در دروسی که کتاب آن داخل بسته قرار دارد) استفاده کنید.

به عنوان مثال اگر شما بستۀ موضوعی جامدات را خریداری کنید، کتاب های زبان تخصصی، مقاومت مصالح، تحلیل سازه ها جلدهای 1 و 2 در داخل بسته قرار دارند. حال شما می توانید با مراجعه به تالار گفتگوی سری عمران و وارد کردن Username و Password درج شده بر روی کارت نقره ای داخل بسته، در انجمن های مربوط به همین دروس، سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ اساتید را دریافت کنید. بدیهیست که با این Username و Password، شما نمی توانید در انجمن های خاک - آب و همچنین طراحی  سوال بپرسید.

- مهندسین محترمی که بستۀ موضوعی نظام مهندسی را خریداری کرده اند، میتوانند در انجمن نظام مهندسی و در تمامی دروس آن، از طرح رفع اشکال و مشاورۀ تخصصی استفاده نمایند.

و اما چند نکته:

1- شما می توانید در تاپیک های مربوط به دروس سری عمومی، بدون نیاز به Username و Password سوالات خود را بپرسید. همچنین اساتید و مولفین کتاب های سری عمومی، در تمامی روز های هفته به سوالات شما پاسخ می دهند.

2- شما می توانید در تالار گفتگوی آزاد نیز، بدون نیاز به Username و Password سوالات خود را بپرسید. جالب است که بدانید تاپیک مشاوره و برنامه ریزی (توسط مشاورین مجرب موسسۀ سری عمران) در همین قسمت (تالار گفتگوی آزاد) انجام می شود. بدین ترتیب شما می توانید به سادگی و بدون نیاز به Username و Password، از این خدمات استفاده کنید.

3- سوالاتی که شما در هر انجمنی (و یا هر موضوعی) می پرسید، نیازمند تایید از سوی مدیر آن انجمن خواهند بود و قبل از تایید مدیر بر روی سایت نمایش داده نمی شوند. هر یک از اساتید در روزهای مشخص شده، به تاپیک های مربوطه مراجعه کرده و پس از بررسی و تایید سوالات درسی شما، به آنها پاسخ می دهند. بنابراین از تکرار چندین و چند بارۀ سوال خود پرهیز کنید.

4- شما می توانید با مراجعه به تمامی بخش های تالار گفتگو، سوالات مطرح شده توسط دانشجویان و نیز پاسخ اساتید به این سوالات را مشاهده کنید. اما امکان پرسیدن سوال ندارید. (مگر آنکه بسته های آموزشی جامع و یا موضوعی موسسه را خریداری کرده باشید)

در پایان بار دیگر از شما دوستان عزیز که همواره در کنار موسسۀ سری عمران بوده اید، کمال تشکر را داریم و برای موفقیت شما عزیزان، از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      

 
برنامه های موسسۀ سری عمران در نمایشگاه کتاب، آدرس و کروکی غرفه ها مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مهندسین و سری عمرانی های گرامی

ابتدا لازم میدانیم تشکر صمیمانه ای از شما داشته باشیم که با صبر و اعتماد همیشگی خود، همواره همراه ما بوده اید. به جرات، شما عزیزان مهمترین سرمایه و انگیزۀ ما در موسسۀ انتشاراتی سری عمران هستید.

دوستان عزیز ... همانطور که می دانید بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کار خود را از روز چهارشنبه مورخ 94/2/16 آغاز خواهد کرد که لازم است فرا رسیدن این رویداد بزرگ فرهنگی را خدمت شما دانشجویان و مهندسین عزیز تبریک عرض کنیم. محل غرفه های سری عمران در نمایشگاه کتاب امسال، در تصویر زیر مشخص گردیده است:

alt

امسال در غرفه های سری عمران در نمایشگاه کتاب، با خدماتی منحصر بفرد و برنامه هایی ویژه از شما عزیزان استقبال خواهیم کرد. در ادامه برخی از مهمترین فعالیت ها و برنامه های غرفه های سری عمران را برایتان ذکر کرده ایم:

1- ارائۀ بسته های آموزشی جامع و موضوعی سری عمران

موسسۀ سری عمران در نظر دارد در نمایشگاه کتاب امسال، کتاب های خود را با تخفیفی ویژه و قابل توجه به دانشجویان و مهندسین عزیز عرضه نماید. این برنامه در قالب بسته های آموزشی جامع و موضوعی سری عمران انجام خواهد شد. این بسته ها که شامل بستۀ جامع ارشد، بسته های موضوعی جامدات، خاک و آب، طراحی، نظام مهندسی و بستۀ موضوعی عمومی می باشند، شامل تخفیف 15-20% در خرید کتاب ها می باشند. همچنین در داخل هر یک از این بسته ها، خدمات و محصولات دیگری نیز قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های مذکور، به قسمت مربوطه با همین عنوان (بسته های آموزشی و خدمات کارت های سری عمران) در منوی سبز رنگ سمت راست سایت مراجعه کنید.

2- ثبت نام آزمون های آزمایشی و همچنین کلاسهای آزمون کارشناسی ارشد در نمایشگاه کتاب به همراه دیدار با اساتید سری عمران

در نمایشگاه کتاب امسال، غرفه های سری عمران محل دیدار و گفتگوی صمیمانه اساتید و مولفین محترم موسسه سری عمران با شما دوستان و مهندسین عزیز نیز خواهند بود. بدین ترتیب شما می توانید با مراجعه به نمایشگاه کتاب، علاوه بر خرید کتاب های مورد نیاز خود، با اساتید موسسه نیز صحبت کرده و از راهنمایی ها و تجربه های این عزیزان در زمینۀ روش های موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد استفاده نمایید.

همانطور که می دانید (و پیش از این نیز اطلاع رسانی شده بود) موسسۀ سری عمران قصد دارد امسال با همکاری برترین و مجرب ترین اساتید رشتۀ مهندسی عمران، آزمون های آزمایشی 5+1 (ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد) را برگزار نماید. شما می توانید اطلاعات دقیق این آزمون ها و وجه تمایز آنها نسبت به سایر آزمون های آزمایشی را از اساتید موسسه بپرسید. همچنین در نمایشگاه کتاب امسال نیز (همچون سال های گذشته) امکان ثبت نام کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد دورۀ تابستان و نیز آزمون های آزمایشی 5+1 وجود خواهد داشت.

 

3- انتشار کتاب نسل جدید مکانیک سیالات

اگرچه کتاب مکانیک سیالات سری عمران، پیش از این نیز مناسب ترین منبع برای آزمون کارشناسی ارشد به حساب می آمد، اما کتاب نسل جدید مکانیک سیالات بیانی متفاوت از این درس را به دانشجویان عزیز ارائه خواهد نمود. به طوریکه درس نامۀ بسیار روان تر و زیباتر این کتاب نسبت به کتاب قبلی، باعث می شود شما خود را در یک کلاس درس حاضر ببینید.

4- انتشار کتاب ویرایش جدید مقاومت مصالح

کتاب مقاومت مصالح سری عمران هنوز به نسخۀ نسل جدید تبدیل نشده است، اما با این وجود کماکان پرفروش ترین کتاب مقاومت مصالح (در بین تمامی کتاب های موجود ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد) به حساب می آید. البته ویرایش جدید این کتاب، حاوی قسمتی جدید می باشد که در پایان کتاب قرار گرفته است. این بخش جدید که شامل تمرین ها و تست های مشابه با کنکور های 6 سال گذشته و نیز ارائۀ روش ها و نکات تستی و کنکوری است، به نوعی جمع بندی و خلاصۀ درس مقاومت مصالح می باشد که حاصل تجربۀ چندین و چند سالۀ مولفین کتاب به حساب می آید. با مطالعۀ این بخش از کتاب ویرایش جدید مقاومت مصالح، شما می توانید آنچه پیش از این در مقاومت مصالح آموخته اید را به بهترین شکل و البته در کوتاه ترین زمان ممکن جمع بندی نمایید.

5- انتشار کتاب ویرایش جدید زبان عمومی

زبان عمومی یکی از دروسی است که به علت حجم بالای مطالب و نیز تعدد منابع مطالعاتی، همواره از سوی بسیاری از دانشجویان نادیده گرفته می شود. انتشار کتاب زبان عمومی (از مجموعه کتاب های سری عمومی ارشد) در سال 1392، راه را برای مطالعۀ این درس نیز هموار نمود. استقبال بی نظیر دانشجویان از این کتاب (فروش بیش از 14000 جلد در دو سال گذشته) نشان می دهد این کتاب نزد دانشجویان و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد جایگاه ویژه ای دارد.

ویرایش جدید کتاب زبان عمومی حتی کار را از قبل هم ساده تر کرده است. بطوریکه با طبقه بندی و سطح بندی لغات و متن های مربوط به این درس، دانشجویان با هر سطحی از زبان می توانند به سادگی درصد مورد نیاز خود در آزمون سراسری را کسب کنند.

6- انتشار کتاب های کلید واژه ها (ویژۀ آزمون های نظام مهندسی)

این کتاب های که ویژۀ آزمون های نظام مهندسی عمران نوشته شده اند، سریعترین راه ممکن برای یافتن بند های آیین نامه ای مربوط به هر سوال به حساب می آیند. این کتاب ها در سه جلد ویژۀ آزمون های محاسبات، نظارت و اجرا تهیه و منتشر گردیده اند.

 

وعدۀ ما نمایشگاه کتاب تهران، غرفه های 190 از سالن B19 و 53 از سالن B21

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
دیدار با اساتید و مولفین موسسۀ سری عمران در نمایشگاه کتاب مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از روز چهارشنبه 16 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و علاقه مندان به علم، دانش و تحصیل می توانند بار دیگر در این فستیوال بزرگ حضور یابند. موسسۀ انتشاراتی سری عمران در نظر دارد امسال برنامۀ ویژه ای برای شما سری عمرانی های عزیز ترتیب دهد. بدین ترتیب که اساتید و مولفین موسسه سری عمران در تمامی روزهای برگزاری نمایشگاه، در محل غرفه های سری عمران و یا سری عمومی حضور داشته و پاسخگوی سوالات شما عزیزان در زمینه های مختلف خواهند بود. مشاوره و نحوۀ مطالعۀ دروس، کسب آخرین اطلاعات در مورد کیفیت سوالات در آزمون های کارشناسی ارشد و نظام مهندسی، آشنایی با برنامۀ اساتید برای کلاس های حضوری و آزمون های آزمایشی موسسه و ... همگی در گپ و گفتگوی صمیمی شما دوستان عزیز با اساتید محترم و دلسوز موسسه سری عمران در نمایشگاه کتاب انجام خواهند شد.

برنامه حضور اساتید سری عمران در نمایشگاه کتاب سال 94 به شرح جدول زیر می باشد:

 

alt

شما می توانید با توجه به برنامۀ فوق، روز و زمان مراجعه خود به نمایشگاه کتاب و غرفه های موسسه سری عمران و سری عمومی را طوری تعیین کنید تا علاوه بر خرید کتاب، با استاد و مولف مورد علاقۀ خود دیدار و گفتگو کنید.

با ما همراه باشید، برنامه های ویژه ای برای شما همراهان و سری عمرانی های عزیز داریم...

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      

 

 
آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران، ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به دنبال استقبال بی‌نظیر دانشجویان عزیز از دو آزمون جامعی که سال گذشته توسط مؤسسه سری عمران برگزار شد و نیز تقاضای فراوان شما عزیزان برای برگزاری کنکورهای آزمایشی توسط سری عمران، ما نیز قصد داریم تا با برگزاری1+5   مرحله آزمون آزمایشی، گام دیگری در جهت موفقیت داوطلبین گرامی که خود را برای آزمون سراسری 95 آماده می‌کنند، برداریم.

این آزمون‌ها شامل سه آزمون مرحله‌ای (سه آزمون از یک سوم مطالب که در نهایت کل مطالب درسی را پوشش می‌دهند) و دو آزمون جامع (یعنی کلیه مطالب درسی) است و علاوه بر آنها یک آزمون ویژه از مباحث پر تکرار کنکور نیز برگزار می‌گردد. در مجموع شما پنج بعلاوۀ یک آزمون خواهید داشت. لازم به ذکر است که آزمون ویژۀ مباحث پرتکرار، برای اولین بار در ایران و توسط مؤسسه سری عمران و با تکیه بر تجربۀ اساتید مجرب این مؤسسه برگزار خواهد شد. آزمون‌های آزمایشی سری عمران به دو صورت حضوری و اینترنتی در تاریخ‌های زیر برگزار می‌گردد:

 

alt

مهمترین ویژگی این آزمون‌ها به شرح زیر می‌باشد:

- طراحی تمامی سؤالات توسط اساتید مؤسسه سری عمران انجام می‌شود.

- سؤالات منطبق بر مطالب و سرفصل‌های کنکورهای سراسری پنج سال اخیر است و مفاهیم مطرح شده در آزمون، شباهت زیادی با سؤالات کنکور دارد. این موضوع را شاید بتوان اصلی‌ترین دلیل سری عمران برای برگزاری آزمون‌های آزمایشی دانست، زیرا داوطلبان سال‌های گذشته همواره از نبود آزمون‌های آزمایشی که سؤالات آن استاندارد و صحیح طرح شده باشند رنج می‌بردند.

- سؤالات آزمون‌های مرحله‌ای کمی سخت‌تر از سؤالات کنکور مطرح می‌شوند و جنبۀ آموزشی این آزمون‌ها باعث افزایش مهارت شما دانشجویان عزیز می‌گردد ولی سؤالات آزمون‌های جامع در سطح آزمون‌های سراسری است و شما عزیزان می‌توانید با کمک درصدی که در این دو آزمون کسب می‌کنید، وضعیت خود را در کنکور سراسری به‌طور دقیق بسنجید. در آزمون مباحث پرتکرار کنکور، از مطالبی سؤال طرح می‌شود که هر ساله بیش از نصف سؤالات آزمون سراسری را به خود اختصاص می‌دهند و به نوعی در هر سال به شکل‌های مختلف تکرار می‌گردند. شما با کمک این آزمون که اجرای آن نیاز به تجربۀ بسیار بالای طراحان سؤال دارد، با مباحث پر تکرار کنکور آشنا می‌شوید و فرصت بسیار خوبی خواهید داشت که پس از آن، به شکل حرفه‌ای‌‌تر خود را برای دو آزمون آزمایشی جامع و نیز آزمون سراسری اصلی آماده کنید.

- پاسخ تشریحی سؤالات به‌صورت جامع و تحلیلی می‌باشد و در پایان پاسخ هر تست، مشابهت آن با سؤال کنکور نیز آمده است.

- کارنامۀ این آزمون‌ها چند ساعت پس از آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و با استفاده از این کارنامه می‌توانید تحلیل درستی از وضعیت خود در هر درس داشته باشید.

 

قيمت آزمون‌های آزمايشی و طرح تخفيف ثبت نام آنها

 

الف) قیمت آزمون‌های آزمایشی سری عمران: قیمت آزمون‌های آزمایشی سری عمران به‌صورت جدول زیر می‌باشد:

 

alt

 

ب) طرح تخفیف آزمون‌های آزمایشی سری عمران: طرح تخفیف آزمون‌های آزمایشی سری عمران به شرح جدول زیر است:

 

alt

تذکر: ماکزیمم تخفیف قابل استفاده برای آزمون 50%  می‌باشد و چنانچه شما با برخورداری از شرایط مختلف به مجموع تخفیف بالاتر از50% برسید (مثلاً کارت طلایی داشته باشید، در کلاس‌ها ثبت نام کرده باشید و معدلتان هم بالا باشد)، حداکثر تخفیف شما همان 50% خواهد بود.

جهت ثبت نام در آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران، به دفتر مرکزی موسسه مراجعه کرده و یا با شماره های 02188300474 و 02188312527 تماس بگیرید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 39