سری عمران
شروع ثبت نام کلاس های آزمون نظام مهندسی (ویژۀ آزمون بهار 94) مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه داوطلبان آزمون های نظام مهندسی (محاسبات، نظارت و اجرا)

دورۀ جدید کلاس های سری عمران، ویژۀ آزمون بهار 94 از 13 اسفند ماه سال 93 آغاز می شود. شما عزیزان می توانید برنامۀ این دوره را در صفحه اصلی سایت مشاهده نمایید. این دوره همچون دوره های گذشته با حضور برترین و موفق ترین اساتید این آزمون همچون دکتر محمد آهنگر، دکتر نادر فنائی، دکتر محسن حیدری و ... برگزار می شود. در کلاس های هر یک از دروس، پس از تدریس کامل مطالب درسی و بحث و بررسی در مورد بند های آیین نامه ای، سوالات آزمون های اخیر و نیز سوالات احتمالی آزمون پیش رو حل و بررسی می شوند.

لازم بذکر است برنامه این کلاس ها به نحوی تدوین شده است که مهندسین عزیز که اصولا شاغل هستند و یا از سایر شهر های کشور تمایل به شرکت در کلاس ها را دارند، بتوانند به سادگی در این دوره حضور داشته باشند. متقاضیان می توانند برای ثبت نام در کلاس ها با دفتر موسسه تماس گرفته و در دروس مورد نظر خود ثبت نام کنند.

شماره های تماس: 88300474-021 و 88312527-021

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
کتاب استاندارد 2800 (ویرایش چهارم) زیر ذره بین منتشر شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

از دو سال پیش در مؤسسه سری عمران تصمیم گرفتیم تا با تشکیل یک تیم مجرب از بهترین مهندسان و محققان کشور، مجموعه کتاب‌های زیر ذره‌بین را تألیف و منتشر کنیم که در آن نیازهای اصلی و واقعی مهندسان برای انجام طراحی‌های حرفه‌ای و درست در نظر گرفته شود. کتاب « استاندارد 2800 زیر ذره‌بین » اولین عنوان از مجموعه کتاب‌های زیر ذره‌بین سری عمران است که ویرایش چهارم استاندارد 2800 را به‌طور کامل تفسیر کرده و همچنین نکات کاربردی در پروژه‌های مهندسی را نیز پوشش داده است.
مهمترین موضوعاتی که برای نگارش این کتاب مدنظر مؤلفین قرار گرفته است عبارتند از:
- این کتاب تفسیر کاملی از ویرایش چهارم استاندارد 2800 را ارائه می‌کند، به‌گونه‌ای که حتی در جزئی‌ترین بندها نیز، ابهامات را برطرف می‌سازد.
- برای تألیف این کتاب، بسیاری از نشریات و آیین‌نامه‌های معتبر بین‌المللی نظیر استاندارد ASCE 7-10 ، آیین‌نامه‌های UBC و IBC و همچنین نشریات FEMA و NEHRP به‌طور دقیق و کامل بررسی شده‌اند تا بتوانیم زوایای پنهانی از ویرایش چهارم استاندارد 2800 را برای شما توضیح دهیم.
- در ویرایش چهارم استاندارد 2800، فصل‌های جدیدی معرفی شده است که پیش از این در ویرایش سوم وجود نداشته‌ و یا اینکه به‌صورت چند بند مختصر بوده‌اند. این فصل‌ها (نظیر ضوابط طراحی لرزه‌ای اجزای غیرسازه‌ای، ضوابط طراحی لرزه‌ای سازه‌های غیرساختمانی، الزامات ژئوتکنیکی، روش‌های تحلیل غیرخطی و بحث اندرکنش خاک و سازه) در این کتاب به‌طور کامل و با حساسیت ویژه‌ای بررسی و شرح داده شده‌اند.
- بسیاری از مهندسین عزیز که در شرکت‌های مشاور مشغول بوده و به طراحی حرفه‌ای سازه‌ها می‌پردازند، تمایل دارند تا در جریان تغییرات ویرایش چهارم استاندارد 2800 نسبت به ویرایش سوم قرار گیرند. برای رضایت خاطر این عزیزان، در پیش فصل کتاب، این تغییرات را با رویکردی کاربردی و به‌صورت طبقه‌بندی شده ارائه کرد‌یم.
- مفاهیم پایه‌ای مهندسی زلزله و دینامیک سازه‌ها، از دیگر موارد مفیدی است که در این کتاب آموزش داده می‌شود. این مطالب برای همة مهندسان به‌ویژه دانشجویان دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد بسیار کاربردی و سودمند می‌باشد و از همین‌رو این کتاب می‌تواند به‌عنوان مرجعی مناسب برای درس مهندسی زلزله مورد استفاده قرار گیرد.
امیدواریم که تلاش شبانه‌روزی تیم 6 نفره‌ای که در تألیف این کتاب همکاری داشته‌اند، در نهایت باعث شود که اصول طراحی صحیح سازه‌ها به‌طور دقیق‌تری توسط مهندسان کشور عزیزمان ایران رعایت شود.
قسمت‌های کوتاهی از این کتاب را می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود کرده و با جزئیات کتاب بیشتر آشنا شوید.

 

مشاهده بخشی از کتاب استاندارد 2800 زیر ذره بین

 

همچنین این کتاب در قسمت فروشگاه اینترنتی سایت نیز قرار گرفته است و علاقه مندان می توانند نسبت به خرید آن اقدام نمایند.
 

    به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      
 

 
دومین آزمون آزمایشی جامع سری عمران با حضور چشمگیر دانشجویان برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

عصر روز چهارشنبه مورخ 8 بهمن ماه، بیش از 280 نفر از اعضای خانوادۀ بزرگ سری عمران گرد هم آمده بودند تا در قالب آزمون آزمایشی جامع شمارۀ 2، خود را بیش از پیش برای آزمون سراسری سال 94 آماده کنند. در این آزمون تعداد شرکت کنندگان حدودا 20% نسبت به آزمون اول افزایش داشت و تقریبا تمامی داوطلبان تا ساعات پایانی آزمون حضور داشته و به حل مسائل مشغول بودند. این موضوع نشان دهندۀ جدی بودن حاضرین برای موفقیت در آزمون اصلی می باشد. سطح مناسب سوالات در تمامی دروس، کیفیت بالای دفترچه سوالات، بررسی یک به یک سوالات در پاسخ نامه تشریحی و نظم حاکم بر جلسه را می توان به عنوان ویژگی های بارز آزمون برگزار شده به حساب آورد.

در این مطلب می توانید تصاویری از آزمون برگزار شده را نیز مشاهده نمایید.

 

 

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان

خانوادۀ بزرگ سری عمران          

 
آزمون جامع اول و حضور پرشمار دانشجویان سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

در روز پنجشنبه مورخ 25 دی ماه، اولین آزمون آزمایشی جامع سری عمران، ویژۀ آمادگی آزمون کارشناسی ارشد برگزار گردید.

همانطور که پیش بینی می شد در این آزمون شاهد حضور چشمگیر دانشجویان کلاس های سری عمران در ترم های تابستان و پاییز بودیم که در فضایی بسیار مناسب در این آزمون شرکت نموده بودند. از نکات حائز اهمیت در آزمون برگزار شده، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- طرح سوالاتی استاندارد و کاملا شبیه سازی شده با آزمون های سراسری چند سال اخیر که برای طراحی آنها، اساتید سری عمران در هر درس و به طور کاملا تخصصی، بیش از یک ماه زمان صرف کرده بودند.

- ارائه پاسخنامه کاملا تشریحی و البته به همراه تحلیل دقیق سوالات آزمون. بدین ترتیب که علاوه بر پاسخ تشریحی هر تست، تست های مشابه در آزمون های چند سال اخیر نیز ذکر شده است تا دانشجویان عزیز به این موضوع پی ببرند که اگر بر روی آزمون های چند سال اخیر تسلط کافی داشته باشند، احتمال موفقیت آنها در آزمون امسال نیز بسیار زیاد خواهد بود.

- برگزاری آزمون طی یک پروسه کاملا منظم، به طوریکه روز قبل از آزمون به همه شرکت کنندگان عزیز، پیامک ارسال گردید و در آن محل دقیق استقرار آنها و نیز شماره داوطلبی شان قید شد. آزمون راس ساعت آغاز و راس ساعت نیز به پایان رسید.

- دفترچه آزمون ظاهری مطابق با دفترچه جدید آزمون سراسری داشته و محلی برای انجام محاسبات در نظر گرفته شده بود تا عزیزان حاضر در آزمون بتوانند هر چه بیشتر خود را با فضای جلسه آزمون اصلی تطبیق دهند.

بدین ترتیب و با برگزاری این آزمون کاملا استاندارد و مشابه با روند آزمون های سراسری، دانشجویان عزیز می توانند سطح معلومات و قدرت تست زنی خود را ارزیابی کرده و نسبت به برطرف نمودن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود اقدام نمایند.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
پاسخنامه تشریحی جزوه جمع بندی هیدرولیک مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه دانشجویان گرامی حاضر در کلاس درس مکانیک سیالات و هیدرولیک دوره پاییز

پاسخنامه تشریحی جزوه جمع بندی درس هیدرولیک که در روز جمعه در اختیار شما قرار گرفته بود، همینک بر روی سایت و در قسمت آزمون های کلاسی مکانیک سیالات قرار گرفته است.

عمران در تخصص ماست  

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 36