سری عمران
آزمون آزمایشی نظام مهندسی سری عمران، ویژۀ آزمون محاسبات مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه مهندسین و داوطلبان آزمون نظام مهندسی مرداد ماه

موسسۀ سری عمران در نظر دارد یک مرحله آزمون آزمایشی جامع، ویژۀ آزمون محاسبات برگزار نماید. این آزمون از استاندارد هایی مشابه با آزمون اصلی برخوردار بوده و هدف آن، شبیه سازی آزمون محاسبات مرداد ماه می باشد. از ویژگی های بارز آزمون آزمایشی سری عمران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- طراحی تمامی سوالات آزمون توسط اساتید موسسه و مولفین کتاب ها

- استفاده از منابع اعلام شده از سوی سازمان نظام مهندسی در طراحی سوالات

- مطابقت و در برخی موارد مشابهت 100% سوالات آزمون آزمایشی سری عمران با آزمون محاسبات اصلی و ...

زمان برگزاری آزمون آزمایشی محاسبات:

این آزمون آزمایشی در روز جمعه مورخ 19 تیر ماه، ساعت 10 صبح در محل دانشکدۀ مدیریت دانشگاه تهران (همان محل تشکیل کلاس ها) برگزار خواهد شد و متقاضیان می توانند نهایتا تا ساعت 5 عصر روز سه شنبه مورخ 16 تیر ماه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. لازم بذکر است این تاریخ به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

شرایط ثبت نام:

شرکت در آزمون آزمایشی فوق برای دانشجویان و مهندسین حاضر در کلاس های دورۀ بهار 94 سری عمران، کاملا رایگان می باشد. البته این عزیزان نیز باید حتما نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

هزینۀ شرکت در این آزمون آزمایشی برای سایر مهندسین عزیز، 100,000 تومان است. لازم بذکر است دارندگان کارت سبز نظام مهندسی سری عمران می توانند از 30% تخفیف برای شرکت در این آزمون استفاده نمایند.

شما می توانید برای ثبت نام در آزمون آزمایشی مذکور با دفتر مرکزی موسسه تماس بگیرید. شماره های تماس: 88300474-88312527

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
فروشگاه اینترنتی جدید راه اندازی شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مهندسین و دوستان عزیز

همانطور که پیش از این نیز به اطلاع شما رسانده بودیم، ورژن جدید فروشگاه اینترنتی سایت سری عمران آماده شده و از امروز (شنبه مورخ 6 تیر ماه) بر روی سایت قرار گرفته است. فروشگاه اینترنتی جدید با کاربری ساده تر و البته کامل تر از نسخۀ قبلی طراحی شده است تا خرید اینترنتی را برای شما عزیزان سهل و آسان نماید.

یکی از مهمترین رویکرد های موسسه سری عمران در طراحی فروشگاه اینترنتی جدید، ارائۀ طرح تخفیف ویژه خرید کتاب ها در قالب بسته های آموزشی جامع و موضوعی سری عمران می باشد. بدین ترتیب که شما با خرید کتاب ها و بسته های آموزشی سری عمران از طریق فروشگاه اینترنتی جدید، می توانید از تخفیفات زیر بهره مند شوید:

- بستۀ آموزشی جامع آزمون کارشناسی ارشد با 20% تخفیف ویژه

- بسته های آموزشی موضوعی آزمون کارشناسی ارشد و آزمون نظام مهندسی با 15% تخفیف ویژه

- هر یک از کتاب های آزمون کارشناسی ارشد، آزمون نظام مهندسی و کاربرد نرم افزار در عمران با 10% تخفیف ویژه

لازم بذکر است کلیۀ کتاب ها و بسته های آموزشی سری عمران در فروشگاه اینترنتی جدید موجود بوده و تخفیفات فوق برای خرید بسته ها و کتاب ها در نظر گرفته شده است.

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      

 
برنامۀ جامع مطالعۀ دروس عمومی در سایت سری عمومی ارشد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دانشجویان گرامی، مهندسین عزیز و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 95

به اطلاع شما می رسانیم که گروه تخصصی دروس عمومی سری عمران (دروس زبان عمومی، ریاضی 1، ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیل) امسال برنامه ای ویژه برای شما عزیزان دارد. این برنامه به تازگی در سایت سری عمومی ارشد به آدرس www.serieomoomi.com آغاز شده و با استقبال فراوانی از سوی دانشجویان عزیز مواجه گردیده است. در برنامۀ جامع مطالعۀ دروس عمومی ارشد، هدف اصلی آن است که مسیر صحیح و بهینۀ مطالعۀ این دروس (که عمدتا به دلیل طولانی بودن و تعدد منابع، کنار گذاشته می شوند!) به دانشجویان عزیز نشان داده شود. برخی از برنامه های طرح جامع مطالعۀ دروس عمومی آزمون کارشناسی ارشد عبارتند از:

- ارائۀ برنامۀ مطالعۀ هفتگی برای هر یک از دروس زبان عمومی، ریاضی 1، ریاضی 2 و معادلات دیفرانسیل

- برگزاری آزمون های دوره ای به صورت هر دو هفته یکبار

- رفع اشکال اینترنتی تمامی دروس عمومی توسط اساتید و مولفین کتاب های سری عمومی ارشد

- ارائۀ خلاصه ای از مهمترین مطالب و نکات درسی مطالعه شده در هر هفته

- برگزاری آزمون های آزمایشی نیمه جامع و جامع زبان عمومی و ریاضیات در سایت سری عمومی در آبان ماه (با همان سر فصل های آزمون های 1+5 سری عمران)

و ...

این برنامه جامع با همت و تلاش شبانه روزی اساتید و مولفین برجستۀ گروه سری عمومی ارشد موسسۀ سری عمران در حال انجام است و استفاده از آن برای تمامی دانشجویان عزیز رایگان می باشد. شما می توانید برای استفاده از این طرح فوق العاده و منحصر بفرد، همین امروز به سایت سری عمومی به آدرس www.serieomoomi.com مراجعه نموده و با این طرح همراه شوید. بدین ترتیب نه تنها شما دروس عمومی آزمون را کنار نخواهید گذاشت، بلکه به بهترین شکل ممکن این دروس را مطالعه خواهید نمود.

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      

 

 
همایش موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد با حضور اساتید سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

همایش موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد عمران

مؤسسه سری عمران به عنوان برترین مؤسسه در زمینه‌ کتاب‌ها، کلاس‌ها، مشاوره‌های تحصیلی و ... همواره در کنار مهندسان و دانشجویان عمرانی حضوری پررنگ داشته و تا حد امکان توانسته است نیازهای مخاطبان خود را در این عرصه برآورده سازد. به‌دنبال استقبال بی‌نظیر مهندسان عمران از فعالیت‌های مؤسسه، بر آن شدیم تا حضور خود را در کنار شما عزیزان پر رنگ‌تر سازیم و بتوانیم شما را در یافتن مسیر صحیح کنکور کارشناسی ارشد یاری رسانیم. از این‌رو قصد داریم تا با برگزاری همایش‌ موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد بتوانیم تجربیات اساتید مطرح، مشاوران و رتبه‌های برتر کنکور را در اختیارتان قرار دهیم و سؤالاتی را که در ذهن خود دارید پاسخگو باشیم. برخی از این سؤالات مهم که ممکن است فکر شما را قبل از وارد شدن به این مسیر مشغول سازد، عبارتند از:

1-آیا شرکت در کلاس‌های حضوری آمادگی کنکور کارشناسی ارشد، باعث موفقیت در آزمون اصلی خواهد شد؟

2- آیا بدون شرکت در کلاس‌های حضوری و با خواندن کتاب‌های آزمون کنکور کارشناسی ارشد می‌توان به موفقیت دست یافت؟

3- مطالعه چه دروسی در تابستان و چه دروسی در پاییز نتیجه بهتری در کنکور کارشناسی ارشد را رقم خواهد زد؟

4- آزمون‌های آزمایشی چه کمکی به روند پیشرفت درسی و در نهایت موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد خواهد کرد؟

5- آیا برای خواندن دروس و برنامه‌ریزی، به مشاوره تحصیلی نیاز داریم؟

و بسیاری از سؤالات دیگر که در همایش موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد می‌خواهیم آن را برای شما عزیزان پاسخگو باشیم. امید است که بتوانیم شما را در رسیدن به هدفتان یاری رسانیم.

 

زمان: چهارشنبه 3 تیر 1394                  ساعت: 17:30 الی 19:30

مکان: سالن همایش دانشکده عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانشجویان عزیز برای ثبت نام در همایش موفقیت آزمون کارشناسی ارشد، با شماره های

88300474 - 88312527 تماس حاصل نمایید.

 

به یادتان هستیم به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      

 

 
بودجه بندی آزمون های آزمایشی 1+5 سری عمران بر روی سایت قرار گرفت... ثبت نام ادامه دارد! مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه مهندسین و دانشجویان عزیز

بودجه بندی آزمون های آزمایشی 1+5 سری عمران، پس از بحث و بررسی دقیق و کارشناسانه توسط اساتید مجرب موسسه، تنظیم گردیده و هم اکنون بر روی سایت موسسه سری عمران قرار گرفته است. برای دریافت فایل بودجه بندی آزمون ها بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بودجه بندی آزمون های آزمایشی 1+5 سری عمران

برخی از ویژگی های بارز بودجه بندی آزمون های آزمایشی 1+5 سری عمران:

- تقسیم بندی مطالب درسی در آزمون های مرحله ای 1/3 اول، دوم و سوم به شیوه ای واقع بینانه، مطابق با پراکندگی سوالات مربوط به هر سرفصل در آزمون های کارشناسی ارشد سراسری 6 سال اخیر (بهترین برنامه برای مرور و دوره کردن مطالب درسی در فصل پاییز)

- ارائۀ سرفصل های مرتبط با هر یک از آزمون مرحله ای بر اساس فصل بندی کتاب های سری عمران  

- ارائۀ ریز سرفصل های آزمون آزمایشی جامع مطالب پر تکرار منطبق با مطالب درسی کتاب های سری عمران، با ذکر شمارۀ فصل و صفحه در کتاب. بدین ترتیب با مطالعۀ مطالب ذکر شده در بودجه بندی آزمون پرتکرار، اولا با پر تکرار ترین مطالب آزمون سراسری (که هر سال بیش از 60% سوالات از آنها مطرح می شوند) آشنا می شوید. سپس با شرکت در این آزمون آزمایشی (که برای اولین بار توسط موسسه سری عمران برگزار می شود) با سوالات استاندارد و مشابه آزمون کارشناسی ارشد از این مطالب پر تکرار نیز آشنا خواهید شد.

توجه: شما با شرکت در کلاس های سری عمران در ترم های تابستان و پاییز و همچنین با مطالعۀ کتاب های سری عمران، می توانید تمامی مطالب درسی مربوط به آزمون کارشناسی ارشد (که البته همان سرفصل های آزمون های آزمایشی 1+5 سری عمران نیز می باشد) را فرا بگیرید. لازم بذکر است سوالات آزمون به هیچ وجه از سوالات، تست ها و تمرین های کلاس ها و کتاب های موسسه طراحی نمی شوند. 

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 41