جشنواره تخفیفات طلایی سری عمران


به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو ، موسسه سری عمران طرح تخفیف استثنائی و ویژه را جهت استفاده از محصولات و خدمات این موسسه در اختیار شما دانشجویان و مهندسین عزیز قرار میدهد .بدین ترتیب شما عزیزان میتوانید از روز شنبه 18 آذر ماه وارد سایت موسسه شده و نسبت به خرید کتاب ها و محصولات در هریک از حوزه های کارشناسی ارشد ، نظام مهندسی و نرم افزار اقدام نمایید .
تذکر مهم : برنامه زمان بندی در نظر گرفته شده برای این طرح براساس جدول زیر میباشد

برگزاري اولين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 97

بيشترين جامعه آماري، بالاترين كيفيت و برترين خدمات

در اتحاد قويترين مراكز تخصصي عمراني كشور

 

  

ضمن عرض خسته نباشيد به تمام داوطلبان محترم شركت كننده در آزمون، به اطلاع مي رساند كه اولين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد عمران، مطابق با برنامه قبلي در مورخ جمعه 3 آذر راس ساعت 8 صبح، با حضور بيش از 3500 شركت­ كننده در تهران و شهرهاي تبريز، اصفهان، مشهد، شيراز، قزوين، بابل، كرمان، رشت، اراك، اردبيل، همدان، اروميه، اهواز، بجنورد، بروجرد ، بيرجند، ساري، سمنان، سنندج، شاهرود ، قم، بندرعباس، كرمانشاه، گرگان، خرم آباد، رفسنجان، زنجان، يزد، مهاباد و... به صورت حضوري و همچنين بصورت غير حضوري (اينترنتي) برگزار گرديد.
نتايج اين آزمون كمتر از 24 ساعت در صبح روز شنبه مورخ 4 آذر اعلام گرديد. با توجه به اينكه تعدادي از كارنامه هاي مربوط به داوطلبين غيرحضوري (اينترنتي) و برخي از شهرستان ها در آن منظور نگرديده است، نتايج نهايي تا روز يكشنبه 5 آذرماه اعلام خواهد شد كه با توجه به اضافه شدن نتايج داوطلبان باقيمانده، امكان تغيير رتبه وجود خواهد داشت.شايان ذكر است كه، پاسخنامه تشريحي بلافاصله بعد از آزمون به داوطلبان تحويل داده شد. همچنين جلسه رفع اشكال توسط دكتر زرفام، در تهران بعد از آزمون برگزار گرديد.
نكات مربوط به كارنامه صادر شده براي داوطلبان:

-    تاثير معدل در رتبه لحاظ گرديده است.

 -منظور از بازه جمعيتي در كارنامه ، شهري است كه داوطلب در آن شهر آزمون داده است.

- در كارنامه هر داوطلب دو رتبه اعلام شده است، يكي با احتساب پاسخ هاي غلط (نمره منفي) و ديگري بدون آن.

- در اين كارنامه رتبه و نمره كلي داوطلب و همچنين درصد و رتبه در هر درس (با احتساب نمره منفي و بدون احتساب نمره منفي) به تفكيك اعلام شده است.

- در اين كارنامه "ميانگين درصد تمام داوطلبان شركت كننده كشوري" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.

 -در اين كارنامه "ميانگين درصد داوطلبان برترآزمون" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.

 -بالاترين درصد در هر درس در اين كارنامه قابل مشاهده مي باشد.

 -وضعيت كيفي داوطلب در هر درس و در كل آزمون مشخص شده است مثلا A مثبت، نشان دهنده بهترين وضعيت و D منفي، نشان دهنده بدترين وضعيت مي باشد.

 

جهت دريافت كارنامه اينجا را كليك كنيد

 

بعد از مشاهده كارنامه خود نه اميدوار شويد و نه نااميد! بلكه از هم اكنون به فكر برنامه ريزي براي آزمون 25% دوم (جمعه 24 آذر ساعت 8 صبح) باشيد.

بودجه بندي و سرفصل آزمون هاي بعدي را نيز، ميتوانيد از منوي سمت راست سايت در قسمت (آزمون هاي آزمايشي كارشناسي ارشد) دريافت نماييد و يا اينجا را كليك كنيد.

براي دريافت مجله مشاوره اي 6+4 ويژه آزمون اول و تحليل دروس آزمون، به پرتال شخصي خود مراجعه نموده و يا اينجا را كليك نماييد.

در ادامه بخشي از كارنامه نفرات برتر اولين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 97 ارائه شده است:

نفر اول :


نفر دوم :


نفر سوم :

نفر چهارم :نفر پنجم :
داوطلبان محترم در صورت داشتن هرگونه انتقاد، پيشنهاد، بازبيني كارنامه، اشكالات علمي و تايپي سوالات و يا ثبت نام آزمون هاي آزمايشي 6+4 با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد:

88312527  -  88300474

09198136238در ادامه راه نيز همچنان با شما هستيم...

ضمن عرض سلام و احترام خدمت کلیه دانشجویان و داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد  97

همانطور که میدانید طبق سنوات گذشته  موسسه سری عمران امسال نیز اقدام به برگزاری  10مرحله آزمون های آزمایشی کاملا استاندارد و منطبق بر آزمون سراسری نموده است . بدین منظور و با جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان در تصاویر زیر نحوه انجام فرآیند آزمون شامل نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ، محل برگزاری آزمون ، زمان برگزاری آزمون ها و سایر جزئیات آورده شده است .


تذکر مهم : حتما مطالب زیر را یکبار به طور کامل مطالعه نمایید تا در فرآیند آزمون شما خللی ایجاد نشود .
 نمایشگاه کتاب دانشگاه صنعتی شریف از روز یکشنبه مورخ  16 مهرماه 1396 در این دانشگاه آغاز شده و تا روز 26 همین ماه ادامه خواهد داشت. موسسۀ انتشاراتی سری عمران نیز همچون سال های اخیر در این نمایشگاه حضور داشته و جدیدترین کتاب ها و محصولات خود را با تخفیفات ویژه به شما سروران گرامی تقدیم می نماید . همچنین در این نمایشگاه شما میتوانید به طور مستقیم از حضور مولفین موسسه سری عمران در نمایشگاه استفاده کرده و سوالات خود را از آن ها بپرسید .
غرفۀ انتشارات سری عمران در این نمایشگاه کتاب ، غرفۀ شماره 9 می باشد که کروکی محل برگزاری آن نیز در تصویر زیر نمایش داده شده است :منتظر حضور سبز یکایک شما عزیزان در غرفه سری عمران هستیم .

    
همانطور که قبلا نیز به اطلاع شما مهندسین عزیز رسیده بود ، آزمون آزمایشی نظام مهندسی موسسه سری عمران ( ویژه آزمون محاسبات ) روز جمعه 14 مهر ماه 1396 ، ساعت 9 صبح به صورت حضوری در تهران و اینترنتی در سراسر کشور برگزار خواهد شد .
داوطلبین گرامی توجه داشته باشند که دستورالعمل برگزاری آزمون به صورت زیر میباشد . بنابراین خواهشمندیم این دستورالعمل را به طور کامل مطالعه نموده تا در فرآیند برگزاری آزمون شما مشکلی بوجود نیاید .
با توجه به نحوه برگزاری آزمون ( حضوری یا اینترنتی ) به نکات مربوطه دقت فرمایید :

1- آزمون حضوری : 

داوطلبین شرکت در آزمون حضوری به نکات زیر توجه نمایید :
1- این آزمون در تهران و راس ساعت 9 صبح در محل موسسه نگاره (واقع در خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ولیعصر ، نرسیده به چهارراه زرتشت ، کوچه رحمتی بهمبری ، پلاک 30) ، طبقه همکف  برگزار خواهد شد که کروکی محل برگزاری را در زیر مشاهده میکنید .


2- باتوجه به شروع آزمون در ساعت 9 صبح از کلیه داوطلبان خواهشمند است به منظور حضور به موقع در ابتدای آزمون ، نسبت به زمان بندی خود برای شرکت در آزمون و حضور در محل آزمون و پیداکردن محل دقیق خود در ساعت 8:30 دقت لازم را داشته باشند .
3- جهت هماهنگی بهتر و تسریع در انجام فرآیند آزمون از داوطلبین عزیز خواهشمند است یک کارت شناسایی عکس دار همراه خود داشته باشند .
4- همراه داشتن هر نوع کتاب ، جزوه و ماشین حساب های مهندسی در جلسه آزمون بلامانع بوده ولی انتقال و جابجا کردن آن بین افراد ممنوع میباشد.
5- از داوطلبین عزیز خواهشمند است از آوردن هرنوع دستگاه الکترونیکی و وسیله های ارتباطی ( مانند تلفن همراه ، تبلت ، ساعت هوشمند و ... ) در جلسه آزمون به صورت روشن و یا خاموش خودداری نمایند .
6- تعداد سوالات و زمان پاسخگویی به سوالات مشابه آزمون اصلی 60 سوال و 240 دقیقه ( 4 ساعت ) میباشد که از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 13 به پایان خواهد رسید .
7- به منظور پرکردن گزینه های صحیح حتما از مداد مشکی نرم و پررنگ استفاده نمایید .
8- دفترچه پاسخنامه تشریحی آزمون بلافاصله پس از پایان آزمون به داوطلب تحویل داده خواهد شد.
9- کارنامه داوطلبین آزمون فردای همان روز ( شنبه 15 مهر ماه ) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب میتواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید .

                                                               مشاهده کارنامه


2- آزمون اینترنتی :

داوطلبین شرکت در آزمون اینترنتی به نکات زیر توجه نمایید :

1- این آزمون همزمان با آزمون اصلی و راس ساعت 9 صبح روز 14 مهر ماه آغاز خواهد شد . بدیهی است داوطلبین عزیز شرکت کننده در این آزمون باید در تارخ فوق و در ساعت برگزاری فرآیند آزمون به اینترنت دسترسی داشته باشند تا بتوانند سوالات خود را مشاهده و نسبت به پاسخگویی آن اقدام نمایند .
2- فرآیند آزمون اینترنتی به این صورت خواهد بود که داوطلب با وارد کردن username و password داده شده از طرف موسسه ، از طریق لینک زیر وارد پرتال خود شده و دفترچه سوالات آزمون را دریافت می نماید . در این مرحله شما میتوانید فایل pdf دفترچه را دانلود نمایید و سپس به صورت آفلاین نسبت به حل سوالات اقدام نمایید. همچنین پاسخبرگ آزمون در پرتال موجود میباشد که داوطلب میتواند به صورت آفلاین آن را پر کرده و در نهایت و در پایان آزمون با اتصال مجدد به اینترنت پاسخبرگ را ارسال نمایند .

                                                  ورود به پرتال برگزاری آزمون اینترنتی

تذکر مهم1 : داوطلبین آزمون اینترنتی توجه داشته باشند که هنگام ورود به پرتال فقط از username و password ارسالی از طرف موسسه استفاده نمایند و از شماره شناسنامه خود استفاده نکنید . ( جمله نوشته شده در شکل زیر مربوط به دانشجویان کارشناسی ارشد میباشد )


توجه : شما مهندسین گرامی میتوانید جهت آشنایی با فرآیند آزمون اینترنتی تا قبل از آزمون ، به لینک زیر مراجعه کرده و مطالب آن را بادقت مطالعه کنید تا با نحوه انجام فرآیند آزمون کاملا آشنا شوید .

                                              راهنمای شرکت در  آزمون اینترنتی ( آنلاین)

تذکر مهم 2: مهندسین عزیز توجه داشته باشید که پس از ورود به صفحه آزمون اینترنتی باید جهت شرکت در آزمون از منوی آزمون ها ، آزمون آنلاین شماره 1 که مربوط به آزمون نظام مهندسی می باشد را انتخاب و نسبت به برگزاری آن اقدام نمایید .
3- مدت زمان پاسخگویی به سوالات برای آزمون اینترنتی نیز 240 دقیقه ( 4 ساعت ) می باشد که از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 13 به پایان خواهد رسید ، اما به منظور درنظر گرفتن مشکلات احتمالی اتصال به اینترنت و سایر موارد ، داوطلبین آزمون اینترنتی توجه داشته باشند که تا ساعت 14 مهلت دارند تا پاسخبرگ خود را از طریق اینترنت ارسال نمایند .
4- کارنامه داوطلبین آزمون ، فردای همان روز ( شنبه 15 مهر ماه ) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب میتواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید .

                                                             مشاهده کارنامه


                                                   با آرزوی موفقیت در آزمون اصلی

                                                         موسسه سری عمران