سری عمران برگزار می کند :

 

سمینار رایگان معرفی آزمون نظام مهندسی و راهکارهای قبولی در آن

(حضوری و آنلاین)

ویژه نظارت و اجرا

 

- با حضور برترین اساتید کشور و مولفین کتاب های سری عمران

- آنالیز روند طرح سوالات دوره های اخیر آزمون در دروس مختلف

- آموزش نحوه تیپ بندی سوالات آزمون و فرار از تله سوالات

- روش های بهینه برای مدیریت زمان و مطالعه بهینه دروس اصلی

- آشنایی با موضوع "اصل بقای تست" در سوالات آزمون نظام مهندسی

- بررسی تاثیر اهمیت دروس طلایی (بتن ، فولاد و ...) بر روی موفقیت در آزمون

- راهکارهای ویژه جهت موفقیت در آزمون (مدیریت سرعت و دقت در جلسه آزمون)

- بررسی منابع آزمون و بودجه بندی تعداد سوالات مطرح شده در آزمون های سنوات اخیر

و ...

زمان برگزاری سمینار

آنلاین : شنبه 12 اسفند ساعت 18-20

حضوری : یکشنبه 13 اسفند ساعت 18-20


توجه 1 : افراد حاضر در سمینار های فوق می توانند از تخفیف ویژه ثبت نام در کلاس های نظام مهندسی سری عمران بهره مند شوند.

توجه 2: لطفا جهت رزرو شرکت در سمینار، با دفتر موسسه تماس بگیرید. (02188300474)

 

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی سری عمران (ویژۀ آزمون قوۀ قضاییه)

این آزمون در روز جمعه 4 اسفند ماه از ساعت 10 الی 12 در سرتاسر کشور برگزار گردید. کارنامۀ این آزمون نیز هم اکنون بر روی پرتال شخصی داوطلبان قرار گرفته است. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر و وارد کردن یوزرنیم و پسورد شخصیتان، وارد صفحۀ پورتال خود شده و کارنامۀ آزمون را مشاهده نمایید.

مشاهدۀ کارنامۀ آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی

 

مهندسین عزیز و دوستان گرامی

موسسۀ سری عمران در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت روز مهندس کلیۀ کتاب های کارشناسی ارشد، نظام مهندسی، نرم افزار و کارشناسی رسمی خود را با 20% تخفیف ویژه به شما عزیزان ارائه نماید.

این طرح تخفیف از روز شنبه 5 اسفند ماه تا روز دوشنبه 7 اسفند ماه برقرار خواهد بود و شما می توانید، ضمن مراجعه به فروشگاه اینترنتی موسسه سری عمران، کتاب های مورد نظرتان را سفارش داده و از این تخفیف ویژه استفاده نمایید.

توجه: طرح ارسال فوری و یک روزه کتاب "نگاه حرفه ای به آزمون کارشناسی رسمی" نیز تا روز 7 اسفند ماه کماکان برقرار خواهد بود و متقاضیان خرید این کتاب می توانند، همزمان از هر دو طرح تخفیف و تحویل فوری برای دریافت کتاب استفاده نمایند.

فروشگاه اینترنتی سری عمران

قدردان همراهی شما هستیم

سری عمران

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی 4 اسفند 1396

 

همانطور که قبلا نیز به اطلاع شما مهندسین عزیز رسیده بود ، آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی موسسه سری عمران روز جمعه 4 اسفند ، ساعت 10 صبح به صورت حضوری در تهران و اینترنتی در سراسر کشور برگزار خواهد شد .

داوطلبین گرامی توجه داشته باشند که دستورالعمل برگزاری آزمون به صورت زیر می ­باشد. بنابراین خواهشمندیم این دستورالعمل را به طور کامل مطالعه نموده تا در فرآیند برگزاری آزمون شما مشکلی بوجود نیاید .

با توجه به نحوه برگزاری آزمون ( حضوری یا اینترنتی ) به نکات مربوطه دقت فرمایید :

الف - آزمون حضوری :

داوطلبین شرکت در آزمون حضوری به نکات زیر توجه نمایید :

1- این آزمون در تهران و راس ساعت 10 صبح در محل میدان انقلاب-کارگر شمالی-بالاتر از چهارراه جلال آل احمد-دانشکده فنی دانشگاه تهران -دانشکده مکانیک جدید برگزار خواهد شد که کروکی محل برگزاری را در زیر مشاهده می کنید.2- باتوجه به شروع آزمون در ساعت 10 صبح از کلیه داوطلبان خواهشمندیم، در ساعت 9:30 در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

3- جهت هماهنگی بهتر و تسریع در انجام فرآیند آزمون از داوطلبین عزیز خواهشمندیم یک کارت شناسایی عکس دار همراه خود داشته باشند .

4- همراه داشتن هر نوع کتاب ، جزوه و آیین نامه در جلسه آزمون ممنوع بوده، ولی می­ توانید از یک ماشین حساب ساده استفاده نمایید.

5- از داوطلبین عزیز خواهشمندیم از آوردن هرنوع دستگاه الکترونیکی و وسیله های ارتباطی ( مانند تلفن همراه ، تبلت ، ساعت هوشمند و ... ) در جلسه آزمون به صورت روشن و یا خاموش خودداری نمایند .

6- تعداد سوالات و زمان پاسخگویی به سوالات مشابه آزمون اصلی 60 سوال و 120 دقیقه (2 ساعت) می ­باشد که از ساعت 10 صبح آغاز و در ساعت 12 به پایان خواهد رسید .

7- به منظور پرکردن گزینه های صحیح حتما از مداد مشکی نرم و پررنگ استفاده نمایید .
8- دفترچه پاسخنامه تشریحی آزمون بلافاصله پس از پایان آزمون به داوطلب تحویل داده خواهد شد.
9- کارنامه داوطلبین آزمون فردای همان روز (شنبه 5 اسفند ماه) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب می­ تواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید.

مشاهده کارنامه


ب - آزمون اینترنتی :

داوطلبین شرکت در آزمون اینترنتی لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

1- این آزمون همزمان با آزمون اصلی و راس ساعت 10 صبح روز جمعه 4 اسفند ماه آغاز خواهد شد. بدیهی است داوطلبین عزیز شرکت کننده در این آزمون باید در تارخ فوق و در ساعت برگزاری فرآیند آزمون به اینترنت دسترسی داشته باشند تا بتوانند سوالات خود را مشاهده و نسبت به پاسخگویی آن اقدام نمایند .

2- فرآیند آزمون اینترنتی به این صورت خواهد بود که داوطلب با وارد کردن username و password داده شده از طرف موسسه، از طریق لینک زیر وارد پرتال خود شده و دفترچه سوالات آزمون را دریافت می نماید. در این مرحله شما می توانید فایل pdf دفترچه را دانلود نمایید و سپس به صورت آفلاین نسبت به حل سوالات اقدام نمایید. همچنین پاسخبرگ آزمون در پرتال موجود می باشد که داوطلب می تواند به صورت آفلاین آن را پر کرده و در نهایت و در پایان آزمون با اتصال مجدد به اینترنت پاسخبرگ را ارسال نماید.

شرکت در آزمون اینترنتیتذکر مهم1 :

داوطلبین آزمون اینترنتی لطفا توجه داشته باشید که هنگام ورود به پرتال فقط از username و password ارسالی از طرف موسسه استفاده نمایند و از شماره شناسنامه خود استفاده نکنید.

 

تذکر مهم 2:

مهندسین عزیز توجه داشته باشید که پس از ورود به صفحه آزمون اینترنتی باید جهت شرکت در آزمون از منوی آزمون ها، آزمون آنلاین شماره 1 که مربوط به آزمون کارشناسی رسمی می باشد را انتخاب و نسبت به شرکت در آن اقدام نمایید.

3- مدت زمان پاسخگویی به سوالات برای آزمون اینترنتی نیز 120 دقیقه (2 ساعت) می باشد که از ساعت 10 صبح آغاز و در ساعت 12 به پایان خواهد رسید ، اما به منظور درنظر گرفتن مشکلات احتمالی اتصال به اینترنت و سایر موارد، داوطلبین آزمون اینترنتی توجه داشته باشند که تا ساعت 12:30 مهلت دارند تا پاسخبرگ خود را از طریق اینترنت ارسال نمایند .

4- کارنامه داوطلبین آزمون، فردای همان روز (شنبه 5 اسفند ماه) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب می تواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید .

مشاهده کارنامه
با آرزوی موفقیت در آزمون اصلی

موسسه سری عمران

 

قابل توجه داوطلبان آزمون كارشناسى رسمى

با توجه به نزديك شدن به تاريخ آزمون، موسسه سرى عمران در نظر دارد كليه كتابهاى "نگاه حرفه اى به آزمون كارشناسى رسمى" را كه از اين به بعد سفارش داده مى شوند، در اولين فرصت به دست شما عزيزان برساند تا بتوانيد در مدت زمان باقى مانده تا آزمون، بيشترين استفاده را از كتاب ببريد.

بر همين اساس از روز سه شنبه ١ اسفند، سفارش كليه عزيزانى كه كتاب "نگاه حرفه اى به آزمون كارشناسى رسمى" سرى عمران را خريدارى مى نمايند، با پست هوايى (سريعترين راه ارسال) به تمام نقاط كشور فرستاده خواهد شد و شما مى توانيد فقط يك روز بعد از خريد كتاب، آن را تحويل گرفته و مطالعه نماييد.

توجه ١: لطفا جهت استفاده از اين خدمات، در مرحله انتخاب روش ارسال، گزينه "پست پيشتاز" را انتخاب كنيد.

توجه ٢: به منظور استفاده از خدمات ارسال يك روزه كتاب با پست هوایی، لطفا فقط در سفارش خود، كتاب نگاه حرفه اى به آزمون كارشناسى رسمى را ثبت كنيد. و اگر قصد خريد كتابهاى ديگرى را نيز داريد، لطفا در سفارشى جداگانه آنها را ثبت نماييد.

توجه ٣: چاپ دوم كتاب نگاه حرفه اى نيز رو به اتمام مى باشد. چنانچه قصد خريد كتاب را داريد، سريعتر اقدام نماييد و يك روز پس از ثبت سفارش، آن را تحويل بگيريد.

 

فروشگاه اینترنتی سری عمران - خرید کتاب نگاه حرفه ای به آزمون کارشناسی رسمی


با آرزوى موفقيت براى شما مهندسين عزيز