نمایشگاه کتاب دانشگاه صنعتی شریف از روز یکشنبه مورخ  16 مهرماه 1396 در این دانشگاه آغاز شده و تا روز 26 همین ماه ادامه خواهد داشت. موسسۀ انتشاراتی سری عمران نیز همچون سال های اخیر در این نمایشگاه حضور داشته و جدیدترین کتاب ها و محصولات خود را با تخفیفات ویژه به شما سروران گرامی تقدیم می نماید . همچنین در این نمایشگاه شما میتوانید به طور مستقیم از حضور مولفین موسسه سری عمران در نمایشگاه استفاده کرده و سوالات خود را از آن ها بپرسید .
غرفۀ انتشارات سری عمران در این نمایشگاه کتاب ، غرفۀ شماره 9 می باشد که کروکی محل برگزاری آن نیز در تصویر زیر نمایش داده شده است :منتظر حضور سبز یکایک شما عزیزان در غرفه سری عمران هستیم .

    
همانطور که قبلا نیز به اطلاع شما مهندسین عزیز رسیده بود ، آزمون آزمایشی نظام مهندسی موسسه سری عمران ( ویژه آزمون محاسبات ) روز جمعه 14 مهر ماه 1396 ، ساعت 9 صبح به صورت حضوری در تهران و اینترنتی در سراسر کشور برگزار خواهد شد .
داوطلبین گرامی توجه داشته باشند که دستورالعمل برگزاری آزمون به صورت زیر میباشد . بنابراین خواهشمندیم این دستورالعمل را به طور کامل مطالعه نموده تا در فرآیند برگزاری آزمون شما مشکلی بوجود نیاید .
با توجه به نحوه برگزاری آزمون ( حضوری یا اینترنتی ) به نکات مربوطه دقت فرمایید :

1- آزمون حضوری : 

داوطلبین شرکت در آزمون حضوری به نکات زیر توجه نمایید :
1- این آزمون در تهران و راس ساعت 9 صبح در محل موسسه نگاره (واقع در خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ولیعصر ، نرسیده به چهارراه زرتشت ، کوچه رحمتی بهمبری ، پلاک 30) ، طبقه همکف  برگزار خواهد شد که کروکی محل برگزاری را در زیر مشاهده میکنید .


2- باتوجه به شروع آزمون در ساعت 9 صبح از کلیه داوطلبان خواهشمند است به منظور حضور به موقع در ابتدای آزمون ، نسبت به زمان بندی خود برای شرکت در آزمون و حضور در محل آزمون و پیداکردن محل دقیق خود در ساعت 8:30 دقت لازم را داشته باشند .
3- جهت هماهنگی بهتر و تسریع در انجام فرآیند آزمون از داوطلبین عزیز خواهشمند است یک کارت شناسایی عکس دار همراه خود داشته باشند .
4- همراه داشتن هر نوع کتاب ، جزوه و ماشین حساب های مهندسی در جلسه آزمون بلامانع بوده ولی انتقال و جابجا کردن آن بین افراد ممنوع میباشد.
5- از داوطلبین عزیز خواهشمند است از آوردن هرنوع دستگاه الکترونیکی و وسیله های ارتباطی ( مانند تلفن همراه ، تبلت ، ساعت هوشمند و ... ) در جلسه آزمون به صورت روشن و یا خاموش خودداری نمایند .
6- تعداد سوالات و زمان پاسخگویی به سوالات مشابه آزمون اصلی 60 سوال و 240 دقیقه ( 4 ساعت ) میباشد که از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 13 به پایان خواهد رسید .
7- به منظور پرکردن گزینه های صحیح حتما از مداد مشکی نرم و پررنگ استفاده نمایید .
8- دفترچه پاسخنامه تشریحی آزمون بلافاصله پس از پایان آزمون به داوطلب تحویل داده خواهد شد.
9- کارنامه داوطلبین آزمون فردای همان روز ( شنبه 15 مهر ماه ) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب میتواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید .

                                                               مشاهده کارنامه


2- آزمون اینترنتی :

داوطلبین شرکت در آزمون اینترنتی به نکات زیر توجه نمایید :

1- این آزمون همزمان با آزمون اصلی و راس ساعت 9 صبح روز 14 مهر ماه آغاز خواهد شد . بدیهی است داوطلبین عزیز شرکت کننده در این آزمون باید در تارخ فوق و در ساعت برگزاری فرآیند آزمون به اینترنت دسترسی داشته باشند تا بتوانند سوالات خود را مشاهده و نسبت به پاسخگویی آن اقدام نمایند .
2- فرآیند آزمون اینترنتی به این صورت خواهد بود که داوطلب با وارد کردن username و password داده شده از طرف موسسه ، از طریق لینک زیر وارد پرتال خود شده و دفترچه سوالات آزمون را دریافت می نماید . در این مرحله شما میتوانید فایل pdf دفترچه را دانلود نمایید و سپس به صورت آفلاین نسبت به حل سوالات اقدام نمایید. همچنین پاسخبرگ آزمون در پرتال موجود میباشد که داوطلب میتواند به صورت آفلاین آن را پر کرده و در نهایت و در پایان آزمون با اتصال مجدد به اینترنت پاسخبرگ را ارسال نمایند .

                                                  ورود به پرتال برگزاری آزمون اینترنتی

تذکر مهم1 : داوطلبین آزمون اینترنتی توجه داشته باشند که هنگام ورود به پرتال فقط از username و password ارسالی از طرف موسسه استفاده نمایند و از شماره شناسنامه خود استفاده نکنید . ( جمله نوشته شده در شکل زیر مربوط به دانشجویان کارشناسی ارشد میباشد )


توجه : شما مهندسین گرامی میتوانید جهت آشنایی با فرآیند آزمون اینترنتی تا قبل از آزمون ، به لینک زیر مراجعه کرده و مطالب آن را بادقت مطالعه کنید تا با نحوه انجام فرآیند آزمون کاملا آشنا شوید .

                                              راهنمای شرکت در  آزمون اینترنتی ( آنلاین)

تذکر مهم 2: مهندسین عزیز توجه داشته باشید که پس از ورود به صفحه آزمون اینترنتی باید جهت شرکت در آزمون از منوی آزمون ها ، آزمون آنلاین شماره 1 که مربوط به آزمون نظام مهندسی می باشد را انتخاب و نسبت به برگزاری آن اقدام نمایید .
3- مدت زمان پاسخگویی به سوالات برای آزمون اینترنتی نیز 240 دقیقه ( 4 ساعت ) می باشد که از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 13 به پایان خواهد رسید ، اما به منظور درنظر گرفتن مشکلات احتمالی اتصال به اینترنت و سایر موارد ، داوطلبین آزمون اینترنتی توجه داشته باشند که تا ساعت 14 مهلت دارند تا پاسخبرگ خود را از طریق اینترنت ارسال نمایند .
4- کارنامه داوطلبین آزمون ، فردای همان روز ( شنبه 15 مهر ماه ) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب میتواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید .

                                                             مشاهده کارنامه


                                                   با آرزوی موفقیت در آزمون اصلی

                                                         موسسه سری عمران

                 قابل توجه کلیه دانشجویان و داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد

   کانال ویژه مرجع پرسش و پاسخ و رفع اشکال رایگان آزمون کارشناسی ارشد موسسه سری عمران راه اندازی شد :دانشجویان و داوطلبین عزیز آزمون کارشناسی ارشد ؛ همانطور که مطلع هستید پیش از این موسسه سری عمران از طریق تالار گفتگو به شما دانشجویان و داوطلبین عزیز ، خدمات مختلفی را ارائه میکرد و البته این روش با مشکلات و مسائل مختلفی مواجه بود . پس از بررسی های متعدد و ارائه نظرات مختلف کارشناسان برآن شدیم تا خدمات حرفه ای ، آنلاین و رایگان خود را از طریق کانال تلگرام به شما عزیزان ارائه دهیم . بدین منظور و با تفکری جدید ، کانال

                                          " سری عمران تا 97 "

                       راه اندازی شد تا شما بتوانید به آسانی و در هر زمان و

                                          به صورت کاملا رایگان

با ما در ارتباط باشید . بدیهی است فعالیت تالار گفتگو به پایان رسیده و دیگر خدماتی در آن ارائه نخواهد شد .

خدماتی که در این کانال به شما دانشجویان ارائه میشود به شرح زیر است :


هدف اصلی ( پرسش و پاسخ و بالا بردن سطح علمی دانشجویان عزیز )

در این طرح داوطلبین گرامی و مخاطبین موسسه سری عمران که کتاب های مجموعه کارشناسی ارشد را تهیه کرده اند میتوانند سوالات درسی و مشاوره ای خود را در هر زمان از اساتید، رتبه های برتر و مشاورین مجرب موسسه پرسیده و در ادامه پاسخ خود را در کمتر از چند روز و به صورت کاملا رایگان در کانال دریافت نمایند .

بخش جذاب( کنکور در حال تکرار است...)
در این بخش اساتید و مولفین حرفه ای موسسه، با بررسی دقیق تستهای کنکور چند سال اخیر، به شما عزیزان متذکر میشوند که بسیاری از مفاهیم به طور متناوب در کنکور تکرار شده اند و در نهایت با ارائه راهکار و دیدگاهی جدید ، ذهن شما را برای کنکور سال 97 به سمت این مفاهیم سوق میدهند.


بخش کاربردی (مجله مشاوره)
تیم مشاوره سری عمران، به صورت هفتگی مجله ای را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد تا با ابعاد مختلف موفقیت در حوزه مطالعه و برنامه ریزی آشنا شوید. نحوه مطالعه و برنامه ریزی حرفهای و منظم، پیامهای گوناگون در خصوص رفع استرس و ایجاد آرامش، افزایش مهارت و بازده مطالعه و... در این بخش جای میگیرند.

بخش بسیار مفید (برنامه ماهانه درسی)
در این کانال برنامه مطالعاتی ماهانه پیشنهادی توسط مشاور ارشد موسسه، در کانال قرار خواهد گرفت تا شما داوطلبین گرامی با خیالی آسوده، تنها به مطالعه دقیق و مفهومی کتابهای سری عمران بپردازید و نگران زمانبندی بهینه مطالعاتی نباشید.

بخش فوق العاده (کسب تجربه)
مصاحبه با اساتید، مولفین و رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد عمران و به دست آوردن تجربه آنها در این بخش مد نظر است .

داوطلبین عزیز ؛
شما میتوانید همه خدمات ارزشمند فوق را به صورت کاملا رایگان ، با عضویت در کانال "سری عمران تا 97 " از طریق آدرس زیر دریافت نمایید :

                                                                    serieomran1@

قابل توجه داوطلبین آزمون نظام مهندسی (محاسبات و نظارت)

با توجه به برگزاری آزمون نظام مهندسی در روزهای 20 و 21 مهرماه 1396 و به منظور افزایش تسلط داوطلبین این آزمون روی مطالب و مفاهیم منابع آزمون ، موسسه سری عمران اقدام به برگزاری دوره های تکمیلی و ویژه برای داوطلبین عزیز نموده است که جزئیات آن را در تصاویر زیر مشاهده میکنید .

تذکر مهم : با توجه به تخفیفات استثنائی در نظر گرفته شده برای زمان ثبت نام ، هرچه سریعتر نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایید .
موسسه سری عمران همزمان با برگزاری دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی ، اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی در زمان نزدیک به آزمون اصلی نموده است . بدین منظور و پس از مشخص شدن زمان آزمون اصلی در تاریخ 20 و 21 مهر ماه ، آزمون آزمایشی به شرح زیر در سراسر کشور برگزار خواهد شد .