سری عمران
برنامۀ کلاس های دورۀ پاییز ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد سال 95 مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه داوطلبین گرامی آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال 95

برنامۀ کلاس های دورۀ پاییز موسسه به شرح زیر می باشد. شما می توانید ضمن تماس با دفتر مرکزی موسسه، با تعیین وقت قبلی در جلسات مشاورۀ حضوری رایگان که توسط اساتید سری عمران برگزار می شود شرکت کرده و سپس نسبت به برنامه ریزی و ثبت نام در کلاس ها اقدام نمایید.

alt

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
طرح ویژۀ مطالعه و برنامه ریزی به روش سری عمران (متناسب با کنکور جدید) مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

داوطلبین گرامی آزمون کارشناسی ارشد سال 1395

همانطور که پیش از این نیز در اطلاعیه های سایت و نیز در قسمت مشاوره و برنامه ریزی در تالار گفتگوی سایت گفته شده بود، پس از تغییر زمان کنکور کارشناسی ارشد، گروه مشاورۀ تخصصی موسسۀ سری عمران (متشکل از آقایان مهندس حسین فراهانی، ارسلان بهزادی پور و امیر ثابتی) با همکاری اساتید و مولفین مجرب موسسه، برنامه ای جامع و جدید برای مطالعۀ شما عزیزان تنظیم نموده است. از ویژگی های بارز طرح ویژۀ مطالعه به روش سری عمران (متناسب با کنکور جدید)، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- در این برنامه که حاصل سالها تجربه و فعالیت اساتید و مشاورین موسسه در زمینۀ آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران می باشد، شرایط تمامی دانشجویان عزیز در نظر گرفته شده و به بسیاری از سوالات شما عزیزان پاسخ داده شده است.

2- این برنامه برای گروه های مختلف دانشجویان (بسته به اینکه از چه زمانی مطالعۀ خود را آغاز می کنند) تنظیم شده است.

3- ترتیب مطالعۀ دروس در فصول تابستان، پاییز و زمستان به طور کامل توضیح داده شده است.

4- اهمیت دروس مختلف در کنکور کارشناسی ارشد امسال (با توجه به تغییر زمان کنکور) شرح داده شده است.

5- برنامۀ ترم های دانشگاهی و چگونگی انتخاب واحد (با دلایل منطقی و واقع بینانه) به طور کامل ارائه گردیده است.

و...

در ادامه می توانید طرح ویژۀ مطالعه به روش سری عمران (براساس تاریخ جدید کنکور کارشناسی ارشد) را مشاهده نمایید.

 

طرح ویژۀ مطالعه به روش سری عمران (بر اساس کنکور جدید)

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
کتاب نرم افزار Etabs 2015 زیر ذره بین منتشر شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

معرفی کتاب طراحی ساختمان‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS(جلد 1)

مجموعه کتاب‌های نرم‌افزار زیر ذره‌بین سری عمران، به منظور ارتقاء سطح دانش طراحی در کشور تألیف شده‌اند. در این سری کتاب‌ها به دنبال راهکاری منحصر به فرد هستیم که دانش و تفکر مهندسی را در کنار نرم‌افزارهای کاربردی نظیر ETABS و SAFE به شما آموزش دهیم تا در نهایت به شما کمک کند که با انجام طراحی‌های حرفه‌ای، سازه‌هایی ایمن ایجاد کنید. کتاب « طراحی ساختمان‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS، جلد 1 » اولین کتاب از مجموعه آموزش نرم­ افزار زیر ذره ­بین می­ باشد که با یک روند اصولی، طراحی ساختمان‌های فولادی را به‌صورت مرحله به مرحله به شما می‌آموزد. پس از یادگیری روند انجام پروژه‌ها در این کتاب، شما قادر خواهید بود که آن را در سایر پروژه‌ها نیز به کار برده و تعمیم دهید. شایان ذکر است تغییرات وسیعی که در سال‌های اخیر در آیین‌نامه‌های داخلی ایجاد شده و عدم وجود مراجع مناسب برای آموزش اصولی این آیین‌نامه‌ها، طراحان سازه را دچار مشکل نموده است. به همین دلیل این کتاب براساس آخرین ویرایش آیین‌نامه‌ها نظیر ویرایش چهارم استاندارد 2800 و ویرایش سال 1392 مبحث ششم و مبحث دهم مقررات ملی ساختمان تدوین شده است. همچنین با توجه به تغییرات انجام گرفته در نسخه‌های جدید نرم‌افزار ETABS، در این کتاب از آخرین نسخه یعنی ETABS 2015 استفاده شده است. جالب است بدانید که نسخه سال 2013 این نرم‌افزار در بحث طراحی ساختمان‌ها کاملاً با نسخه استفاده شده در این کتاب منطبق است و از سوی دیگر بیشتر مطالب گفته شده در این کتاب قابل استفاده در نسخه ETABS 9 نیز می‌باشد.

توجه:در DVD همراه این کتاب، به بررسی نسخه­ های ETABS 9 و ETABS 2013 و مقایسه آنها با ETABS 2015 پرداخته ­ایم.

این کتاب شامل 2 پروژۀ طراحی سازۀ فولادی می‌باشد. در پروژۀ اول، یک ساختمان 3 طبقه با مهاربند در یک طرف و قاب خمشی در طرف دیگر طراحی شده است که بیشتر حجم کتاب را به خود اختصاص می‌دهد. این پروژه مطلوب دانشجویان و مهندسانی می‌باشد که تجربه کافی در طراحی سازه و کار با محیط ETABS را ندارند، ولی از سوی دیگر شامل نکات فراوانی است که بسیاری از آنها حتی برای مهندسان با سابقه نیز می‌تواند جدید و جالب باشد. در پروژۀ دوم، طراحی یک ساختمان 8 طبقه با هندسه‌ای پیچیده­ تر را به شما آموزش داده‌ایم. در مراحل طراحی این پروژه، روشی جالب برای انتخاب مقاطع اولیه اعضای سازه ارائه شده و سازه با استفاده از روش تحلیل طیفی تحلیل و طراحی شده است.

توجه:برای اطلاعات بیشتر در مورد خلاصه مطالب ارائه شده در کتاب طراحی ساختمان­ های فولادی با نرم­ افزار ETABS(جلد 1) ، صفحات 8 تا 12 کتاب را مطالعه بفرمایید که در لینک زیر موجود می باشد.

لازم بذکر است که بخشی از این کتاب در قسمت کتاب های کاربرد نرم افزار در سایت موسسه سری عمران قرار گرفته است. شما می توانید با کلیک بر روی اینجا، به قسمت مربوطه رفته و این بخش از کتاب را دانلود و مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی سایت (از منوی سبز رنگ سمت راست سایت)، به مجموعه کتاب های کاربرد نرم افزار در مهندسی عمران وارد شده و کتاب مذکور را خریداری نمایید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
صفحات 302 و 303 کتاب مکانیک خاک مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دانشجویان و مهندسین گرامی

در فرآیند صحافی و چاپ سوم برخی از نسخه های کتاب مکانیک خاک نسل جدید، متاسفانه صفحات 302 و 303 به اشتباه چاپ شده اند. موسسه سری عمران ضمن عرض پوزش از این دسته از دانشجویان محترم، بدین وسیله به اطلاع می رساند که در قسمت اشکالات کتاب های سری عمران در منوی سمت راست سایت و در بخش مربوط به کتاب مکانیک خاک، این صفحات از کتاب قرار گرفته اند و شما عزیزان می توانید این 2 صفحه را دریافت نمایید.

 

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 
مشاورۀ تخصصی به سبک سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دوستان گرامی

طی چند سال گذشته، موسسۀ سری عمران در کنار ارائۀ کتاب ها و برگزاری کلاس های ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد، اقدام به ارائۀ مشاورۀ تخصصی به دانشجویان عزیز نیز نموده است. خوشبختانه هر سال تعداد استقبال کنندگان از برنامۀ مشاورۀ تخصصی به سبک سری عمران، بیشتر از سال قبل بوده است. همین موضوع باعث شده است تعداد دانشجویان موفق در آزمون کارشناسی ارشد که از مشاورۀ تخصصی سری عمران استفاده کرده اند، بیشتر و بیشتر شود.

در این مطلب مهمترین علل موفقیت آمیز بودن طرح مشاورۀ تخصصی به سبک سری عمران برای شما عزیزان آورده شده است. برای مشاهدۀ طرح گروه مشاورۀ تخصصی، لطفا بر روی فایل زیر کلیک کنید.

 

مشاورۀ تخصصی به سبک سری عمران

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 41