سری عمران
ثبت نام دوره جدید آزمون نظام مهندسی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

یکی از مهمترین آزمون­ هایی که اغلب مهندسین عمران با آن مواجه هستند، آزمون نظام مهندسی می­ باشد. در رشتۀ مهندسی عمران این آزمون در سه قسمت محاسبات، نظارت و اجرا برگزار می­ گردد که سوالات هر یک از این آزمون­ها، ترکیبی از مباحث آئین نامه­ ای مقررات ملی ساختمان و همچنین مباحث تئوری و نظری علوم پایۀ مهندسی عمران است.

موسسۀ انتشاراتی سری عمران در سال گذشته به برگزاری چندین دوره کلاس­های آمادگی آزمون نظام مهندسی اقدام نمود که با استقبال چشمگیر مهندسین عزیز همراه گردید، به طوری که در هر یک از دوره های برگزار شده بیش از 200 نفر از داوطلبان گرامی حضور داشته و بسیاری از این عزیزان نیز در آزمون­های برگزار شده، قبول شدند.

کیفیت مطلوب کلاس­های برگزار شده و نتایج قبولی شرکت کنندگان در کلاس­ها، سبب گردید تا پس از برگزاری آزمون خرداد ماه 93، با تماس­های فراوانی مواجه شویم که در آن، شما عزیزان سوالات فراوانی را در مورد زمان برگزاری دوره­ های جدید کلاس­ها مطرح می­ کنید. به همین منظور موسسۀ انتشاراتی سری عمران تصمیم دارد دوره­ جدید کلاس­های آزمون نظام مهندسی را این­ بار حتی زود تر از قبل برگزار نماید.

این دوره در دو قسمت کلاس­های ویژۀ آزمون محاسبات و کلاس­های ویژۀ آزمون نظارت برگزار خواهد شد. برای مشاهدۀ برنامۀ این کلاس­ ها کافیست بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.   

آزمون محاسبات                             آزمون نظارت 

لازم به ذکر است با توجه به تماسهای پر شمار شما عزیزان، به نظر می­ رسد ظرفیت کلاس­ها به سرعت تکمیل گردد. لذا پیشنهاد می­ کنیم چنانچه قصد استفاده از دوره ­های مورد نظر خود را دارید، هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
سری عمران و تبلیغات!! مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

 
نتایج نظر سنجی شرکت در کلاس ها منتشر گردید مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دوستان و مهندسین گرامی

نتایج آخرین نظر سنجی برگزار شده در سایت با موضوع "با توجه به تاثیر قابل توجه کلاسهای سری عمران، برای مطالعۀ 4 درس مکانیک جامدات، مکانیک خاک و پی، مکانیک سیالات و هیدرولیک و سازه های فولادی و بتنی در تابستان، کدام برنامه ریزی را انتخاب می کنید؟" منتشر گردید. شما عزیزان می توانید در لینک زیر نتایج این نظر سنجی را مشاهده کنید.

مشاهدۀ نتایج نظر سنجی

 
اتصال مجدد سایت سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دوستان و مهندسین عزیز

ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات، عبادات و روزه داری های شما در این ماه، به اطلاع می رسانیم وب سایت انتشارات سری عمران به علت انجام برخی تغییرات زیر ساختی و گرافیکی، چندین روز از دسترس خارج گردیده بود. بدین وسیله ضمن اعلام اتصال مجدد سایت، از همۀ شما عزیزان پوزش طلبیده و امیدواریم بتوانیم با کیفیتی بهتر از قبل، خدمات خود را عرضه نماییم.

التماس دعا             

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
همایش بزرگ روش های موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه تمامی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران

موسسۀ انتشاراتی سری عمران به عنوان تخصصی ترین گروه انتشاراتی - آموزشی در زمینۀ آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران، در نظر دارد همایشی با عنوان روش های موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران را برگزار نماید.

این همایش با حضور اساتید و مولفین بنام موسسه شامل مهندس ساسان امیرافشاری، دکتر محمد آهنگر، مهندس حسین فراهانی، مهندس مسعود مهدیان و مهندس نیما ابراهیمی برگزار می شود. مهمترین موضوعاتی که در این همایش مورد بحث قرار می گیرند عبارتند از:

- بررسی تمامی دروس آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران و آخرین تغییرات صورت گرفته در سوالات

- چگونگی برنامه ریزی و مطالعه هر یک از دروس

- برنامه ریزی دوره های تابستان، پاییز و یک ماه پایانی

- نحوۀ مطالعۀ دروس از روی کتابها

- فواید شرکت در کلاس های حضوری و کلاس های نکته و تست

- مدیریت زمان در سرتاسر برنامۀ مطالعه دروس

- نحوۀ دورۀ درسهای مطالعه شده و راهکارهایی برای بالاتر بردن تسلط در حل مسائل

همچنین در نظر داریم در پایان این همایش به قید قرعه به سه نفر از شرکت کنندگان عزیز، جوایزی ارزنده به شرح زیر اهدا نماییم:

- نفر اول: استفاده از انواع خدمات موسسۀ انتشاراتی سری عمران به ارزش 10,000,000 ریال

- نفر دوم: استفاده از انواع خدمات موسسۀ انتشاراتی سری عمران به ارزش 5,000,000 ریال

- نفر سوم: استفاده از انواع خدمات موسسۀ انتشاراتی سری عمران به ارزش 3,000,000 ریال

توضیح: انتخاب خدمات ذکر شده دلخواه بوده و شامل شرکت در کلاسهای دورۀ تابستان، پاییز و نکته و تست، کتابهای آزمون کارشناسی ارشد و نظام مهندسی، مشاورۀ تخصصی و ... می باشد.

زمان برگزاری همایش: پنجشنبه، مورخ 93/4/12 ، ساعت 4 بعد از ظهر

محل برگزاری همایش: تهران، خیابان کارگر شمالی، پایین تر از اتوبان حکیم، دانشکدۀ تربیت بدنی دانشگاه تهران، سالن همایش ها

لازم بذکر است شرکت در این همایش رایگان می باشد. ولی به دلیل محدودیت در فضای محل همایش، لازم است مهندسین گرامی ضمن تماس با دفتر مرکزی موسسه، نسبت به ثبت نام و دریافت کد شرکت در همایش اقدام نمایید.

شماره های تماس: 88300474 و 88312527

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 32