قابل توجه کلیه دانشجویان و داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد

   کانال ویژه مرجع پرسش و پاسخ و رفع اشکال رایگان آزمون کارشناسی ارشد موسسه سری عمران راه اندازی شد :دانشجویان و داوطلبین عزیز آزمون کارشناسی ارشد ؛ همانطور که مطلع هستید پیش از این موسسه سری عمران از طریق تالار گفتگو به شما دانشجویان و داوطلبین عزیز ، خدمات مختلفی را ارائه میکرد و البته این روش با مشکلات و مسائل مختلفی مواجه بود . پس از بررسی های متعدد و ارائه نظرات مختلف کارشناسان برآن شدیم تا خدمات حرفه ای ، آنلاین و رایگان خود را از طریق کانال تلگرام به شما عزیزان ارائه دهیم . بدین منظور و با تفکری جدید ، کانال

                                          " سری عمران تا 97 "

                       راه اندازی شد تا شما بتوانید به آسانی و در هر زمان و

                                          به صورت کاملا رایگان

با ما در ارتباط باشید . بدیهی است فعالیت تالار گفتگو به پایان رسیده و دیگر خدماتی در آن ارائه نخواهد شد .

خدماتی که در این کانال به شما دانشجویان ارائه میشود به شرح زیر است :


هدف اصلی ( پرسش و پاسخ و بالا بردن سطح علمی دانشجویان عزیز )

در این طرح داوطلبین گرامی و مخاطبین موسسه سری عمران که کتاب های مجموعه کارشناسی ارشد را تهیه کرده اند میتوانند سوالات درسی و مشاوره ای خود را در هر زمان از اساتید، رتبه های برتر و مشاورین مجرب موسسه پرسیده و در ادامه پاسخ خود را در کمتر از چند روز و به صورت کاملا رایگان در کانال دریافت نمایند .

بخش جذاب( کنکور در حال تکرار است...)
در این بخش اساتید و مولفین حرفه ای موسسه، با بررسی دقیق تستهای کنکور چند سال اخیر، به شما عزیزان متذکر میشوند که بسیاری از مفاهیم به طور متناوب در کنکور تکرار شده اند و در نهایت با ارائه راهکار و دیدگاهی جدید ، ذهن شما را برای کنکور سال 97 به سمت این مفاهیم سوق میدهند.


بخش کاربردی (مجله مشاوره)
تیم مشاوره سری عمران، به صورت هفتگی مجله ای را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد تا با ابعاد مختلف موفقیت در حوزه مطالعه و برنامه ریزی آشنا شوید. نحوه مطالعه و برنامه ریزی حرفهای و منظم، پیامهای گوناگون در خصوص رفع استرس و ایجاد آرامش، افزایش مهارت و بازده مطالعه و... در این بخش جای میگیرند.

بخش بسیار مفید (برنامه ماهانه درسی)
در این کانال برنامه مطالعاتی ماهانه پیشنهادی توسط مشاور ارشد موسسه، در کانال قرار خواهد گرفت تا شما داوطلبین گرامی با خیالی آسوده، تنها به مطالعه دقیق و مفهومی کتابهای سری عمران بپردازید و نگران زمانبندی بهینه مطالعاتی نباشید.

بخش فوق العاده (کسب تجربه)
مصاحبه با اساتید، مولفین و رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد عمران و به دست آوردن تجربه آنها در این بخش مد نظر است .

داوطلبین عزیز ؛
شما میتوانید همه خدمات ارزشمند فوق را به صورت کاملا رایگان ، با عضویت در کانال "سری عمران تا 97 " از طریق آدرس زیر دریافت نمایید :

                                                                    serieomran1@

قابل توجه داوطلبین آزمون نظام مهندسی (محاسبات و نظارت)

با توجه به برگزاری آزمون نظام مهندسی در روزهای 20 و 21 مهرماه 1396 و به منظور افزایش تسلط داوطلبین این آزمون روی مطالب و مفاهیم منابع آزمون ، موسسه سری عمران اقدام به برگزاری دوره های تکمیلی و ویژه برای داوطلبین عزیز نموده است که جزئیات آن را در تصاویر زیر مشاهده میکنید .

تذکر مهم : با توجه به تخفیفات استثنائی در نظر گرفته شده برای زمان ثبت نام ، هرچه سریعتر نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایید .
موسسه سری عمران همزمان با برگزاری دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی ، اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی در زمان نزدیک به آزمون اصلی نموده است . بدین منظور و پس از مشخص شدن زمان آزمون اصلی در تاریخ 20 و 21 مهر ماه ، آزمون آزمایشی به شرح زیر در سراسر کشور برگزار خواهد شد .


قابل توجه داوطلبین شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97

 فرصت طلایی جهت آمادگی آزمون های کارشناسی ارشد

موسسه سری عمران مانند سنوات قبل و به منظور آمادگی دانشجویان عزیز جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد آزمون های آزمایشی کاملا استاندارد و منطبق بر کنکور را همراه با طراحی سوالات توسط برترین اساتید کنکور کشور ،همراه با تخفیفات زمانی ویژه به شرح جدول زیر برگزار میکند .
تذکر مهم : از دانشجویان گرامی تقاضا میشود تا به منظور بهره مندی از تخفیفات زمانی بیشتر ، هرچه زودتر نسبت به ثبت نام آزمون های فوق اقدام نمایند .

قابل توجه داوطلبین شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97

 فرصت طلایی جهت آمادگی آزمون های کارشناسی ارشد

موسسه سری عمران مانند سنوات قبل و به منظور آمادگی دانشجویان عزیز جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دوره ویژه کلاس های تابستان را همراه با برترین اساتید کنکور کشور ، به شرح جدول زیر برگزار میکند .دانشجویان عزیز جهت انجام امور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :

021-88300474  و   02188312527 و  09198136238