سری عمران
دیدار با اساتید و مولفین موسسۀ سری عمران در نمایشگاه کتاب مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از روز چهارشنبه 16 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و علاقه مندان به علم، دانش و تحصیل می توانند بار دیگر در این فستیوال بزرگ حضور یابند. موسسۀ انتشاراتی سری عمران در نظر دارد امسال برنامۀ ویژه ای برای شما سری عمرانی های عزیز ترتیب دهد. بدین ترتیب که اساتید و مولفین موسسه سری عمران در تمامی روزهای برگزاری نمایشگاه، در محل غرفه های سری عمران و یا سری عمومی حضور داشته و پاسخگوی سوالات شما عزیزان در زمینه های مختلف خواهند بود. مشاوره و نحوۀ مطالعۀ دروس، کسب آخرین اطلاعات در مورد کیفیت سوالات در آزمون های کارشناسی ارشد و نظام مهندسی، آشنایی با برنامۀ اساتید برای کلاس های حضوری و آزمون های آزمایشی موسسه و ... همگی در گپ و گفتگوی صمیمی شما دوستان عزیز با اساتید محترم و دلسوز موسسه سری عمران در نمایشگاه کتاب انجام خواهند شد.

برنامه حضور اساتید سری عمران در نمایشگاه کتاب سال 94 به شرح جدول زیر می باشد:

 

alt

شما می توانید با توجه به برنامۀ فوق، روز و زمان مراجعه خود به نمایشگاه کتاب و غرفه های موسسه سری عمران و سری عمومی را طوری تعیین کنید تا علاوه بر خرید کتاب، با استاد و مولف مورد علاقۀ خود دیدار و گفتگو کنید.

با ما همراه باشید، برنامه های ویژه ای برای شما همراهان و سری عمرانی های عزیز داریم...

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران      

 

 
آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران، ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

به دنبال استقبال بی‌نظیر دانشجویان عزیز از دو آزمون جامعی که سال گذشته توسط مؤسسه سری عمران برگزار شد و نیز تقاضای فراوان شما عزیزان برای برگزاری کنکورهای آزمایشی توسط سری عمران، ما نیز قصد داریم تا با برگزاری1+5   مرحله آزمون آزمایشی، گام دیگری در جهت موفقیت داوطلبین گرامی که خود را برای آزمون سراسری 95 آماده می‌کنند، برداریم.

این آزمون‌ها شامل سه آزمون مرحله‌ای (سه آزمون از یک سوم مطالب که در نهایت کل مطالب درسی را پوشش می‌دهند) و دو آزمون جامع (یعنی کلیه مطالب درسی) است و علاوه بر آنها یک آزمون ویژه از مباحث پر تکرار کنکور نیز برگزار می‌گردد. در مجموع شما پنج بعلاوۀ یک آزمون خواهید داشت. لازم به ذکر است که آزمون ویژۀ مباحث پرتکرار، برای اولین بار در ایران و توسط مؤسسه سری عمران و با تکیه بر تجربۀ اساتید مجرب این مؤسسه برگزار خواهد شد. آزمون‌های آزمایشی سری عمران به دو صورت حضوری و اینترنتی در تاریخ‌های زیر برگزار می‌گردد:

 

alt

مهمترین ویژگی این آزمون‌ها به شرح زیر می‌باشد:

- طراحی تمامی سؤالات توسط اساتید مؤسسه سری عمران انجام می‌شود.

- سؤالات منطبق بر مطالب و سرفصل‌های کنکورهای سراسری پنج سال اخیر است و مفاهیم مطرح شده در آزمون، شباهت زیادی با سؤالات کنکور دارد. این موضوع را شاید بتوان اصلی‌ترین دلیل سری عمران برای برگزاری آزمون‌های آزمایشی دانست، زیرا داوطلبان سال‌های گذشته همواره از نبود آزمون‌های آزمایشی که سؤالات آن استاندارد و صحیح طرح شده باشند رنج می‌بردند.

- سؤالات آزمون‌های مرحله‌ای کمی سخت‌تر از سؤالات کنکور مطرح می‌شوند و جنبۀ آموزشی این آزمون‌ها باعث افزایش مهارت شما دانشجویان عزیز می‌گردد ولی سؤالات آزمون‌های جامع در سطح آزمون‌های سراسری است و شما عزیزان می‌توانید با کمک درصدی که در این دو آزمون کسب می‌کنید، وضعیت خود را در کنکور سراسری به‌طور دقیق بسنجید. در آزمون مباحث پرتکرار کنکور، از مطالبی سؤال طرح می‌شود که هر ساله بیش از نصف سؤالات آزمون سراسری را به خود اختصاص می‌دهند و به نوعی در هر سال به شکل‌های مختلف تکرار می‌گردند. شما با کمک این آزمون که اجرای آن نیاز به تجربۀ بسیار بالای طراحان سؤال دارد، با مباحث پر تکرار کنکور آشنا می‌شوید و فرصت بسیار خوبی خواهید داشت که پس از آن، به شکل حرفه‌ای‌‌تر خود را برای دو آزمون آزمایشی جامع و نیز آزمون سراسری اصلی آماده کنید.

- پاسخ تشریحی سؤالات به‌صورت جامع و تحلیلی می‌باشد و در پایان پاسخ هر تست، مشابهت آن با سؤال کنکور نیز آمده است.

- کارنامۀ این آزمون‌ها چند ساعت پس از آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و با استفاده از این کارنامه می‌توانید تحلیل درستی از وضعیت خود در هر درس داشته باشید.

 

قيمت آزمون‌های آزمايشی و طرح تخفيف ثبت نام آنها

 

الف) قیمت آزمون‌های آزمایشی سری عمران: قیمت آزمون‌های آزمایشی سری عمران به‌صورت جدول زیر می‌باشد:

 

alt

 

ب) طرح تخفیف آزمون‌های آزمایشی سری عمران: طرح تخفیف آزمون‌های آزمایشی سری عمران به شرح جدول زیر است:

 

alt

تذکر: ماکزیمم تخفیف قابل استفاده برای آزمون 50%  می‌باشد و چنانچه شما با برخورداری از شرایط مختلف به مجموع تخفیف بالاتر از50% برسید (مثلاً کارت طلایی داشته باشید، در کلاس‌ها ثبت نام کرده باشید و معدلتان هم بالا باشد)، حداکثر تخفیف شما همان 50% خواهد بود.

جهت ثبت نام در آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران، به دفتر مرکزی موسسه مراجعه کرده و یا با شماره های 02188300474 و 02188312527 تماس بگیرید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 

 
شرح فعالیت های موسسه سری عمران در سه ماه گذشته مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

با سلام به مهندسین و همراهان همیشگی سری عمران 

از اینکه با صبر و شکیبایی خود، ما را همراهی کرده و با اعتماد به موسسۀ سری عمران و خدمات آن، ما را حمایت می کنید، صمیمانه از یکایک شما سروران گرامی تشکر می کنیم. این شما هستید که به موسسه و عزیزانی که در آن فعالیت می کنند، انگیزه می دهید تا همواره بهترین خدمات و محصولات را در اختیار شما قرار دهند و تنها از همین طریق، یعنی ارائۀ بهترین و با کیفیت ترین محصولات به شما است که می توانیم قدردان حمایت و همراهی شما باشیم. در این مطلب قصد داریم شرح فعالیت های شبانه روزی اساتید، مولفین و پرسنل موسسه در سه ماه اخیر را برای شما بیان کنیم. البته در این مطلب، تنها به توضیحات مختصری از هر یک از این فعالیت ها اشاره می کنیم. ولی در اخبار و اطلاعیه هایی که متعاقبا در سایت درج می شوند، هر یک از این فعالیت ها با جزئیات بیشتری شرح داده خواهند شد.

 

شرح فعالیت های موسسه سری عمران در سه ماه گذشته

 

الف) آزمون کارشناسی ارشد

فعالیت های موسسه سری عمران در زمینه آزمون کارشناسی ارشد در سه ماه گذشته به شرح زیر می باشند:

1- تالیف و انتشار کتاب نسل جدید مکانیک سیالات: این کتاب که نسبت به کتاب مکانیک سیالات قبلی موسسه، کاملا تغییر کرده است با کیفیتی مشابه با سایر کتب نسل جدید سری عمران تالیف شده است. لازم به ذکر است کتاب نسل جدید مکانیک سیالات که با تلاش شبانه روزی گروه تخصصی مکانیک سیالات و هیدرولیک موسسه تالیف شده است، هم اکنون در مرحلۀ چاپ و صحافی بوده و در نمایشگاه کتاب امسال، به شما عزیزان عرضه خواهد شد.

2- تالیف و انتشار ویرایش جدید کتاب مقاومت مصالح: در ویرایش جدید این کتاب، یک قسمت جمع بندی به انتهای کتاب اضافه شده است. این جمع بندی حاصل تجربۀ چندین سال تالیف و تدریس تیم تخصصی مکانیک جامدات سری عمران است.    

3- تالیف ویرایش جدید کتاب زبان عمومی: ویرایش جدید این کتاب نیز ساختاری کاملا متفاوت نسبت به کتاب قبلی دارد. به طوریکه دانشجویان عزیز و داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد، با هر سطحی از زبان (ضعیف، متوسط و قوی) به سادگی می توانند خود را برای آزمون آماده نمایند.

4- کتاب های 300 تست پر تکرار ریاضی عمومی 1 و 2 و معادلات دیفرانسیل: این کتاب ها ویژۀ داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد است که می خواهند به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان، مطالب درس ریاضیات را جمع بندی کنند.

5- کتاب آزاد راه عمران (ویژۀ کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد): این کتاب شامل سه درس اصلی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد (مقامت مصالح، تحلیل سازه ها و مکانیک خاک) می باشد که در تمامی گرایش های این آزمون مشترک هستند. 

6- چاپ جدید کتاب های مجموعه سوالات و پاسخنامۀ تشریحی آزمون های سراسری عمران: در چاپ جدید این کتاب، سوالات و پاسخنامۀ تشریحی آزمون سراسری سال 94 نیز قرار گرفته است.

 

ب) آزمون نظام مهندسی

فعالیت های موسسه سری عمران در زمینه آزمون نظام مهندسی در سه ماه گذشته به شرح زیر می باشند:

1- تالیف و انتشار کتاب سازه های بنایی و مروری بر سازه های صنعتی: این کتاب که از مجموعه کتاب های درسنامه محور سری عمران ویژۀ آزمون نظام مهندسی  است، به بررسی و تحلیل مباحث هشتم و یازدهم مقررات ملی ساختمان می پردازد و با نکاتی کاربردی و نیز تمرین ها و تست هایی متنوع، شما را برای شرکت در آزمون های نظام مهندسی آماده می نماید.

2- تالیف و انتشار کتاب های کلید واژه ها: این کتاب ها که در سه جلد ویژۀ آزمون های محاسبات، نظارت و اجرا تالیف گردیده اند، به نحوی نوشته شده اند که  داوطلبان آزمون های نظام مهندسی می توانند با استفاده از آنها در جلسۀ آزمون، بند های آیین نامه ای سوالات را به سادگی  پیدا کنند.

3- شروع کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی: کلاس های این دوره که ویژۀ آزمون مرداد ماه 94 هستند، با استقبال فراوان مهندسین عزیز مواجه شده است. در این دوره از کلاس ها، علاوه بر تدریس کامل مطالب آزمون، ارائۀ نکات کاربردی و نیز حل تست های متنوع، بند های آیین نامه ای نیز به طور کامل بررسی می شوند. همچنین در تمامی کلاس های این دوره، آزمون های کلاسی برگزار خواهد شد تا مهندسی عزیز، بیش از پیش برای آزمون اصلی آماده شوند.

 

ج) کاربرد نرم افزار در مهندسی عمران

فعالیت های موسسه سری عمران در زمینه کاربرد نرم افزار در مهندسی عمران در سه ماه گذشته به شرح زیر می باشند:

1- تالیف و انتشار کتاب استاندارد 2800 (ویرایش چهارم) زیر ذره بین: این کتاب اولین نسخه از مجموعه کتاب های زیر ذره بین (آموزش نرم افزار) سری عمران است که در آن به تشریح استاندارد 2800 (ویرایش چهارم) پرداخته شده است. این کتاب که بلافاصله (یک ماه) پس از انتشار استاندارد 2800 ویرایش چهارم، منتشر گردید تمامی نیاز های مهندسین عزیز برای درک بندهای این آیین نامه را برطرف نموده است.

2- تالیف و انتشار کتاب طراحی سازه های فولادی با نرم افزار ETABS: در این کتاب، تمامی مراحل طراحی یک ساختمان فولادی با نرم افزار ETABS به طور کامل شرح داده شده است. این کتاب که بر اساس طراحی به روش LRFD تنظیم شده است، حاوی مثال های عملی از طراحی ساختمان می باشد که در قسمت های مختلف آن، چگونگی استفاده از آیین نامه در طراحی سازه، به طور کامل شرح داده شده است. لازم بذکر است که جلد اول کتاب مذکور به احتمال زیاد در نمایشگاه کتاب امسال منتشر شده و در اختیار شما مهندسین عزیز قرار خواهد گرفت.

3- تالیف کتاب طراحی سازه های بتنی با نرم افزار ETABS: این کتاب نیز همچون کتاب طراحی سازه های فولادی، به چگونگی طراحی سازه های بتنی به طور مرحله به مرحله پرداخته و بندهای آیین نامه ای لازم به اعمال در هر مرحله را بیان نموده است. این کتاب هنوز در دست تالیف می باشد و اخبار آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

4- تالیف کتاب طراحی پی های ساختمانی با نرم افزار SAFE: این کتاب به چگونگی طراحی پی های ساختمانی با استفاده از نرم افزار پرکاربرد SAFE می پردازد. طراحی عملی پی های ساختمانی با نرم افزار SAFE، به طور مرحله به مرحله در این کتاب شرح داده شده و نکات آیین نامه ای لازم نیز در هر مرحله، ذکر گردیده است. این کتاب نیز در دست تالیف می باشد و اخبار آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

د) سایت سری عمران

گروه مدیریتی و تخصصی وب سایت موسسه سری عمران نیز در سه ماه گذشته، فعالیت هایی به شرح زیر داشته اند:

1- طراحی فروشگاه اینترنتی جدید: این فروشگاه با ظاهری زیباتر و کاربردی ساده تر طراحی شده است که در آن، شما می توانید به سادگی آخرین ویرایش کتاب های سری عمران را مشاهده نموده و پس از مطالعۀ جزئیات مربوط به کتاب ها، محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. در این فروشگاه طرح های تخفیف خرید کتاب های سری عمران نیز وجود خواهند داشت. فروشگاه اینترنتی جدید سری عمران به زودی راه اندازی شده و بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

2- طراحی تالار گفتگوی جدید: در تالار گفتگوی جدید، انجمن های تخصصی دروس مختلف از هم تفکیک شده اند. فصل بندی کتاب ها، امکان جستجو در سوالات پرسیده شده، درج تصویر در متن ارسالی شما با روشی ساده و ... بخشی از امکانات تالار گفتگوی جدید می باشند. لازم بذکر است برنامه نویسی این تالار گفتگو به پایان رسیده و هم اکنون، تالار گفتگوی جدید بر روی سایت قرار گرفته است.

3- امکان ثبت نام اینترنتی کلاس های موسسه: برنامه نویسی این موضوع توسط تیم فنی و تخصصی سایت آغاز شده و بزودی این امکان نیز به سایت سری عمران اضافه خواهد شد.

 

ه) بسته های آموزشی سری عمران

موسسۀ سری عمران در نظر دارد امسال و برای اولین بار، یکسری بستۀ آموزشی را به دانشجویان و مهندسین عزیز عرضه نماید. این بسته ها که شامل کتاب های موسسه می باشند در قالب بسته های جامع و موضوعی تهیه شده اند که با خرید آنها می توانید از تخفیف 15-20% برای هر بسته استفاده کنید. همچنین در داخل این بسته ها، خدمات و محصولات ویژه ای از قبیل آزمون های آزمایشی، کارت های طلایی و نقره ای و ... وجود دارد که در صورت خرید هر بسته می توانید از این محصولات نیز استفاده نمایید. این بسته ها که برای طراحی و تهیۀ آنها (و محصولات ویژۀ داخل آنها) تلاشی شبانه روزی و گسترده انجام شده است، با شروع نمایشگاه کتاب امسال، در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه فعالیت های فوق نشان می دهد همانطور که شما به موسسۀ سری عمران اعتماد کرده اید، ما نیز باید پاسخ این اعتماد را بدهیم و با ارائۀ محصولاتی با کیفیت، نیاز های شما مهندسین عزیز را برطرف نماییم. تلاش بی وقفۀ مجموعۀ سری عمران ادامه خواهد داشت و همواره خود را در بالاترین کیفیت ممکن حفظ خواهیم نمود. سعی در آن داریم که با تلاش شبانه روزی خود، محصولات و خدمات موسسه را به روز کنیم. از شما عزیزان نیز تقاضا داریم تا با پیشنهاد ها و انتقادهای سازندۀ خود، همچون گذشته به ما کمک کنید تا بتوانیم هرچه بهتر و مطلوب تر خدمات خود را به شما عرضه کنیم.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
راه اندازی تالار گفتگوی جدید در سایت سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه مهندسین گرامی و کاربران محترم سایت سری عمران

بدین وسیله به اطلاع می رسانیم تالار گفتگوی سری عمران با طرحی متفاوت هم اکنون بر روی سایت قرار گرفته و راه اندازی شده است. این تالار گفتگو که توسط تیم فنی و تخصصی سایت سری عمران تنظیم و طراحی شده است، نسبت به تالار گفتگوی قدیمی سایت، بسیار منظم تر، پیشرفته تر و البته ساده تر بوده و دارای امکانات بیشتری می باشد. از جملۀ ویژگی های تالار گفتگوی جدید، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- تالار گفتگوی جدید به چند بخش کاملاً مجزا تقسیم شده است. به طوریکه دروس تخصصی آزمون کارشناسی ارشد، دروس عمومی آزمون کارشناسی ارشد، دروس مربوط به آزمون نظام مهندسی و همچنین بخش مربوط به کتاب های آموزش نرم افزار (زیر ذره بین) از هم تفکیک شده اند. همچنین یک تالار گفتگوی آزاد ویژۀ بحث های آزاد، مشاوره و برنامه ریزی تخصصی، اشکالات کتاب های سری عمران و ... در تالار گفتگوی جدید در نظر گرفته شده است.

2- هر یک از بخش های فوق به انجمن ها و زیر انجمن های تخصصی طبقه بندی شده اند و شما می توانید به سادگی به زیر انجمن مربوط به درس خود مراجعه کرده و سوالات خود را مطرح نمایید.

3- در زیر انجمن مربوط به هر درس، فصل های آن درس (منطبق با آخرین ویرایش کتاب همان درس) به صورت موضوعات جداگانه وجود دارند. بنابراین لازم است شما کاربران گرامی سوالات مربوط به هر مبحث را در موضوع خودش بپرسید. بدین ترتیب یک تالار گفتگوی منظم به وجود خواهد آمد. بطوری که شما عزیزان می توانید سوالات مربوط به هر مبحث را به طور جداگانه مشاهده کرده و حتی ممکن است پاسخ سوال خود را نیز در بین سوال و جواب هایی که در گذشته مطرح شده اند، پیدا کنید.

4- در تالار گفتگوی جدید، امکان جستجو برای سوالات در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب شما می توانید در صورت نیاز، کلمۀ کلیدی سوال خود را در قسمت جستجو وارد کرده و سوالات و پاسخ های مطرح شده از سوی دانشجویان و اساتید در آن زمینه را ببینید.

5- در تالار گفتگوی جدید، درج تصاویر (به صورت پیوست) در داخل متن سوال شما، بسیار ساده تر بوده و نحوۀ انجام این کار در همان قسمت توضیح داده شده است.

6- در نسخۀ جدید تالار گفتگو، سوالات شما عزیزان ابتدا در سیستم درج می شود. سپس در روزهای مشخص و برنامه ریزی شده برای پاسخگویی اساتید، مولفین و مشاورین سری عمران، سوالات پرسیده شده بررسی و پاسخ داده می شوند. به این ترتیب شما در فردای روز برنامه ریزی شده برای رفع اشکال هر درس، می توانید پاسخ سوالات خود را بر روی سایت مشاهده نمایید.

امیدواریم تلاش بی وقفۀ گروه تخصصی سایت سری عمران در راه اندازی تالار گفتگوی جدید (که بیش از 4 ماه به طول انجامیده است) مورد رضایت شما همراهان همیشگی قرار گرفته و محیطی علمی، کاربردی، مفید و مناسب برای برطرف نمودن اشکالات علمی شما عزیزان فراهم آورد. از یکایک شما عزیزان تقاضا داریم همچون گذشته، باز هم موسسۀ خود را همراهی کرده و با نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده و ارزندۀ خود، باعث بهبود خدمت رسانی ما شوید.

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران     

 
نتایج نظر سنجی آزمون های آزمایشی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مهندسین و دوستان گرامی

در نظرسنجی برگزار شده در سایت موسسه سری عمران پیرامون برگزاری آزمون های آزمایشی (ویژۀ کنکور کارشناسی ارشد سراسری) تقریبا 8000 نفر شرکت کردند که نتایج زیر حاصل گردید:

- بیش از 57% از کاربران عزیز به برگزاری آزمون های جامع و نیمه جامع رای داده اند.

- در حدود 31% از دانشجویان گرامی به برگزاری آزمون های مرحله ای رای داده اند.

- باقی عزیزان یعنی در حدود 12% آزمون های جامع شبیه سازی را انتخاب کرده اند.

در همین راستا و با توجه به نتایج بدست آمده از این نظر سنجی، موسسه سری عمران در نظر دارد امسال برای اولین بار، آزمون های آزمایشی ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد را به صورت ترکیبی از آزمون های مرحله ای، نیمه جامع و جامع برگزار نماید. این آزمون ها با برنامه ای منحصر بفرد و کاملا متفاوت با سایر آزمون های آزمایشی، برگزار خواهند شد که تخصصی ترین و مجرب ترین اساتید رشتۀ مهندسی عمران، سوالات آن را طراحی خواهند نمود. جزئیات برنامۀ این آزمون ها به زودی از طریق سایت منتشر می شود. با ما همراه باشید...

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 38