بانک‌سوالات‌آزمون‌های‌نظام‌مهندسی‌عمران‌که‌شامل‌سه‌کتاب‌:‌بانک‌سؤالات‌آزمون‌محاسبات،‌نظارت‌و‌اجرا به همراه پاسخ‌های تشریحی آنها می‌باشد و کلیه آزمون‌ها از سال 86 به بعد را شامل می‌شود. این کتاب‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند:

ویژگی اول: شرح کامل کلیۀ سؤالات

در این کتاب پاسخ هر یک از سؤالات آزمون در هر سال، به‌صورت کاملاً تشریحی بعد از آن سؤال آورده شده تا در جلسه آزمون، دسترسی به پاسخ‌ها ساده‌تر شود. قابل ذکر است که سؤالات و پاسخ‌های این اثر براساس آخرین ویرایش مقررات ملی ساختمان داده شده است. از سوی دیگر در صورت نیاز، برای یک سؤال چندین روش حل ارائه شده و کلیۀ بندهای آئین‌نامه‌ای مرتبط با آن قسمت نیز آورده شده است. توجه شود که پاسخ سؤالات به‌گونه‌ای ارائه شده که با مطالعۀ پاسخ یک تست، تست‌های مشابه دیگر نیز که احتمال مطرح شدن در آزمون را دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ویژگی دوم: راهنماي جامع مطالعاتي

يكي از ويژگي‌هاي مهم اين كتاب‌ها راهنماي جامع مطالعاتي ويژه هريك از آزمون هاي محاسبات ، نظارت و اجرا مي باشد كه حاوي موارد زير است : 1- بودجه بندي سوالات آزمون مربوطه در تمامي آزمون هاي نظام  مهندسي 2- مشخص كردن سوالات تكراري از هر موضوع در جداول مرتب 3- ارائه نكات كاربردي جهت مطالعه ي بهينه براي آمادگي آزمون 4- بيان نكات مورد نياز جهت برگزاري آزمون 5- آموزش شيوه صحيح تست زدن براساس ويژگي هر آزمون  

 ویژگی سوم: تكنيك جت !
از ديگر ويژگي‌هاي بارز اين مجموعه كتاب‌ها ارائه تكنيك انحصاري جدول تكرار يا به اختصار " جت " مي باشد.با استفاده از اين تكنيك شما عزيزان مي توانيد در كوتاه ترين زمان ممكن به كليه سوالات مطرح شده از يك موضوع خاص در تمام سوالات آزمون‌هاي نظام مهندسي دسترسي پيدا كنيد و آن بخش را بطور كامل مطالعه نماييد. به عبارت ديگر شما مي‌توانيد با سرعت جت كتاب را مطالعه كرده و براي آزمون آماده شويد.

 

در این قسمت می‌توانید آخرین بانك سوالات منتشر شده توسط موسسه در زمینه آزمون نظام مهندسی را مشاهده کنید.

بانک سوالات آزمون محاسبات (نگاه حرفه اي)

بانک سوالات آزمون محاسبات (نگاه حرفه اي)

نوبت چاپ: بیست و سوم
مولف: احمد جوزدانی, ندا بزرگی , نادر فنائی , محمد آهنگر , حسین فراهانی
صفحات: 380
قیمت: 1980000 ریال
شابک: 93211
سال چاپ: 1399
فایل: bank -mohasebat.pdf
بانک سوالات آزمون نظارت (نگاه حرفه اي)

بانک سوالات آزمون نظارت (نگاه حرفه اي)

نوبت چاپ: بیست و چهارم (چاپ اول ویرایش جدید)
مولف: احمد جوزدانی
صفحات: 268
قیمت: 1880000 ریال
شابک: 93210
سال چاپ: 1400
فایل: nezarat99.pdf
بانک سوالات اجرا (نگاه حرفه اي)

بانک سوالات اجرا (نگاه حرفه اي)

نوبت چاپ: چهاردهم
مولف: نیما ابراهیمی
صفحات: 260
قیمت: 1480000 ریال
سال چاپ: 1399
فایل: ejra99.pdf

برای تهیه کتاب‌های ویژه (آزمون نظام مهندسی) به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید و یا با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمائید.

09193578424
02188300474
02188312527