معرفی سایت سری عمران

بازدیدکنندۀ گرامی، ورودتان به وب‌سایت موسسۀ انتشاراتی سری عمران را خیرمقدم عرض می‌کنیم. از همین لحظه شما عضوی از اعضای خانوادۀ بزرگ سری عمران هستید. پس … به خانۀ اینترنتی خود خوش آمدید!

در اینجا قصد داریم به‌منظور سهولت در‌ استفاده از قسمت‌های مختلف و آشنایی با خدمات موجود در سایت، بخش‌های مختلف این سایت را به شما معرفی کنیم. امیدواریم تا بتوانیم نیاز شما را تامین نموده و رضایت خاطرتان را نیز‌ برآورده کنیم. لطفا هرگونه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در مورد سایت را با ما درمیان بگذارید.

 

 

مهندس گرامی سلام

از این‌که سری عمران را انتخاب کردید خرسندیم و امیدواریم با ارائه محصولات باکیفیت موجبات رضایت و تسهیل در تحصیل دانش فنی و مهندسی را برای شما فراهم کرده باشیم. در این قسمت می‌خواهیم شما را با نحوۀ شکل‌گیری موسسۀ انتشاراتی سری عمران و چگونگی گسترش فعالیت‌های آن آشنا کنیم. روند رو به رشد این موسسه را به ترتیب در ادامه مشاهده می‌کنید:

آشنایی با موسسۀ انتشاراتی سری عمران

1387: مؤسسه سری عمران در سال 87 تأسیس شد.
1388: در سال 88 با پیوستن اساتید بنام کنکور کارشناسی ارشد عمران  و به‌کارگیری دانشجویان ممتاز دانشگاه‌ها، نفرات برجستۀ آزمون کارشناسی ارشد و المپیادهای دانشجویی فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کرد.
1389: در ادامه و در سال‌های 89 تا 91 به‌تدریج کلیه کتاب‌های مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد آماده و منتشر گردید.
1390: در تابستان سال 90 اولین دوره کلاس‌های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد با حضور برترین اساتید کشور برگزار شد.
1391: از سال 90 فعالیت جدید دیگری به موازات خدمات آزمون کارشناسی ارشد در مؤسسه آغاز شد و این‌بار مهندسان گرامی شاهد فعالیت‌های مؤسسه در زمینۀ آزمون‌های نظام مهندسی بودند. در این راستا ابتدا در سال‌های 90 و 91، مجموعه کتاب‌های ویژۀ این آزمون تولید و منتشر شد .
1392: در سال 92، اولین دوره از کلاس‌های آمادگی آزمون نظام مهندسی (محاسبات و نظارت) با حضور برترین اساتید کشور توسط موسسۀ سری عمران برگزار گردید.

1393: بعد از موفقیت مؤسسه سری عمران در دو عرصۀ آزمون کارشناسی ارشد و نظام مهندسی، گسترش فعالیت‌های مرتبط با اشتغال حرفه‌ای در مهندسین مشاور، در دستور کار سری عمران قرار گرفت. از این‌رو و با توجه به درخواست‌های فراوان مهندسین گرامی، فعالیت جدید این مؤسسه در زمینۀ آموزش نرم‌افزارهای مهندسی عمران آغاز گردید و در سال 93 اولین کتاب از مجموعۀ کتاب‌های زیر ذره‌بین سری عمران با عنوان تفسیر و شرح ویرایش چهارم استاندارد 2800 منتشر گردید. همچنین از این سال برگزاری آزمون‌های آزمایشی ویژه آزمون کارشناسی ارشد با بیشترین جامعه آماری در کل کشور(‌بیش از 3000 نفر شرکت کننده) در دستور کار قرار گرفت که این آزمون‌ها تا به امروز نیز با قدرت در حال برگزاری است.
1394: در سال های 94 و 95 نیز دو کتاب طراحی ساختمان‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS و طراحی ساختمان‌های بتنی با نرم‌افزار ETABS منتشر و در اختیار مهندسین عزیز قرار گرفت.
1395: در این سال دامنه نشر کتب تخصصی گسترش یافته و در این راستا کتاب‌های آموزش نرم‌افزار تخصصی SAP و کتاب طراحی هندسی راه‌ها و خیابان‌ها نیز منتشر و در اختیار مهندسین عزیز قرار گرفت. همچنین در این سال برای اولین بار کلاس‌های آموزش طراحی حرفه‌ای ساختمان با کمک نرم‌افزار SAFE ، ETABS و SAP  در موسسه سری‌عمران برگزار گردید. هدف اصلی و رویکرد این کلاس‌ها انتقال تجربیات مهندسی با انجام پروژه‌های واقعی، به مهندسین عزیز می‌باشد. در کلاس‌های نرم‌افزارموسسه سری‌عمران از صفر تا صد مراحل یک پروژه از نقشه‌های معماری تا نقشه‌های اجرایی و تهیه دفترچه محاسبات، آموزش داده می‌شود.
1396: با توجه به درخواست مهندسین عزیز و کیفیت بالای محصولات، مجموعه خدمات ویژه آزمون‌های کارشناسی رسمی (دادگستری و قوه قضاییه) نیز از سال 1396 به فعالیت‌های موسسه سری عمران اضافه شد. در این راستا کتاب جامع ” نگاه حرفه‌ای به آزمون کارشناسی رسمی دادگستری ” منتشر و در کمتر از 4 ماه تعداد 6000 نفر از مهندسین عزیز در سراسر کشور این کتاب را خریداری نمودند.
1397: از سال 97 و با توجه به رسالت مجموعه مبنی بر گسترش دانش در سراسر کشور و فراهم کردن امکان استفاده کلیه مهندسین عزیز از کیفیت تدریس اساتید موسسه در کلاس‌های حضوری، تولید فیلم‌های آموزشی در قالب ” کلاس‌های ویدئویی سری عمران ” در دستور کار قرار گرفت.
1398: در سال 98 علاوه بر تغییر محتوای بسیاری از کتاب‌ها و به‌روز کردن آن‌ها، فرآیند دشوار تولید DVDهای آموزشی ادامه پیدا کرد. برای این کار هر یک از اساتید سری عمران در استودیوی مجهز اقدام به ضبط ویدئوهای آموزشی خود نمودند.

1399: در نهایت و پس از تلاش‌های شبانه‌روزی اساتید، پرسنل و سایر عوامل، برای اولین بار در سال 99 موسسه سری عمران خدمت جدیدی را به جامعه مهندسی ارائه کرد. در این راستا تولید DVDهای آموزشی با عنوان کلاس‌های ویدئویی صفر تا 100 آغاز شد و از تاریخ 99/9/9 در اختیار مهندسین عزیز در سرتاسر کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

1400: در سال 1400 مجموعه سری عمران در شبکه‌های اجتماعی حضور پررنگ‌تری ایفا کرد و خدمات بی‌شمار رایگانی را در اختیار مخاطبان خود قرار داد. همچنین در این سال از وب سایت جدید مجموعه سری عمران رونمایی شد. در بخش کلاس‌ها و کتاب‌های آموزشی نیز اخرین ویرایش‌ها منطبق بر تغییرات مباحث مقررات ملی ساختمان ایران ارائه شد.

استقبال بی‌نظیر دانشجویان و مهندسان عزیز از کتاب‌های سری عمران باعث شد تا این مؤسسه به‌عنوان اولین و بهترین ناشر کتاب‌های کنکور ارشد و نظام‌مهندسی در مهندسی عمران مطرح گردد. انتخاب مؤسسه سری عمران به ‌عنوان ناشر نمونه در سال 91، ناشر تخصصی تقدیر شده در سال 92، ناشر و برند منتخب سال 93، برترین مؤسسۀ تخصصی در سال 94، برترین برند آموزشی عمران در سال 95، موسسۀ آموزشی برگزیدۀ عمرانی سال 96 در جشنوارۀ انفورماتیک ایران به‌منظور ارائه خدمات غیرحضوری (آنلاین) و ناشر برگزیده در نمایشگاه بین‌المللی در سال 97، همه و همه نتیجه اعتماد مهندسان و دانشجویان به سری عمران می‌باشد که البته علت این موفقیت را بایستی در ارائه خدمات نوین و کاملاً متفاوت نسبت به سایر ناشرین و مؤسسات آموزشی دانست.

در یک جمع‌بندی کلی می‌توان گفت، مؤسسۀ سری عمران در سال‌های گذشته با ارائه خدمات، در چهار شاخه آزمون‌های کارشناسی ارشد، نظام مهندسی، کارشناسی رسمی و کاربرد نرم‌افزار در مهندسی عمران، نقشی هر‌چند کوچک در جهت اعتلای دانش مهندسی در کشور ایفا کرده است.

در ادامه شرح مختصری از جزئیات این فعالیت‌ها به شما عزیزان معرفی خواهد شد:

الف) آزمون کارشناسی ارشد

1- تولید کتاب‌های درس‌نامه محور در دروس تخصصی کنکور کارشناسی ارشد عمران در یازده عنوان (زبان تخصصی عمران، مقاومت مصالح، تحلیل سازه‌ها، مکانیک خاک، پی‌سازی، مکانیک سیالات، هیدرولیک، سازه‌های فولادی، سازه‌های بتنی، راهسازی و روسازی)

2- انتشار کتاب‌های سری عمومی ویژه کنکور کارشناسی ارشد شامل دروس زبان عمومی (کتاب‌های واژگان زبان عمومی در 100 روز و گرامر زبان عمومی در 50 روز)، ریاضیات عمومی (1)، ریاضیات عمومی (2) و معادلات دیفرانسیل

3- انتشار کتاب دو جلدی مجموعه سؤالات و پاسخ‌نامه تشریحی آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد مهندسی عمران از سال 1380 به بعد

4- برگزاری کلاس‌های حضوری آمادگی کنکور کارشناسی ارشد در دوره‌های مختلف (تابستان، پاییز و زمستان) در هر سال و جذب بیش از 8000 دانشجو در این سال‌ها که بیش از 95 درصد آن‌ها موفق به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شده‌اند.

5- برگزاری کنکور آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد به‌صورت حضوری و اینترنتی، با جامعه آماری بیش از 3000 نفره در کل کشور
6- ارائه خدمات مشاوره تخصصی و حرفه‌ای به داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد

ب) آزمون‌های نظام مهندسی

1- انتشار کتاب‌های ویژۀ آزمون نظام‌ مهندسی در شش عنوان (بارگذاری سازه‌ها، سازه‌های فولادی، سازه‌های بتنی، مکانیک خاک و پی، تحلیل سازه‌ها و سازه‌های بنایی و ویرایش هر ساله این کتاب‌ها بر اساس آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان و اصلاحیه‌های مربوط به آن‌ها. این کتاب‌ها که همگی به‌صورت رنگی تولید و چاپ می‌شوند، دارای شرح درس کامل و منطبق بر آزمون‌های نظام مهندسی می‌باشند که همراه با توضیح مفاهیم پایه و مثال‌های متنوع هستند.

2- انتشار کتاب‌های بانک سؤالات آزمون‌های محاسبات، نظارت و اجرا ویژۀ آزمون نظام مهندسی در سه جلد شامل کلیه سوالات آزمون‌های دوره‌های گذشته، از سال 86 تاکنون به همراه پاسخ تشریحی

3- انتشار کتاب‌های واژه‌‌یاب برای آزمون‌های نظارت و اجرا ویژۀ آزمون نظام مهندسی در یک جلد

4- برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون نظام‌مهندسی (محاسبات و نظارت) با حضور اساتید مطرح رشته مهندسی عمران (دکتر نادر فنائی، دکتر محمد آهنگر، مهندس حسین فراهانی و …) که با بیش از 60 درصد قبولی مهندسان شرکت‌کننده در این دوره از کلاس‌ها، بسیار موفقیت‌آمیز بوده است.

5- برگزاری آزمون آزمایشی به‌صورت اینترنتی، ویژه آزمون‌های نظام مهندسی از سال 93 تا هم‌اکنون در هر دوره.

6- تولید DVDهای آموزشی ویژه آزمون‌های نظام مهندسی کاملا مشابه کلاس‌های حضوری برای اولین بار.

ج) کاربرد نرم‌افزار در مهندسی عمران

 1- انتشار کتاب تفسیر ویرایش چهارم استاندارد 2800 از مجموعۀ کتاب‌های زیر ذره‌بین سری عمران

 2- انتشار جلد اول و جلد دوم کتاب طراحی ساختمان‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS از مجموعۀ کتاب‌های زیر ذره‌بین سری عمران
 3- انتشار جلد اول کتاب طراحی ساختمان‌های بتنی با نرم‌افزار ETABS از مجموعۀ کتاب‌های زیر ذره‌بین سری عمران
4- انتشار کتاب طراحی سازه‌های صنعتی و سازه‌های حائل و انفجار به کمک نرم‌افزار SAP در دو جلد

 5- برگزاری کلاس‌های تخصصی آموزش حرفه‌ای طراحی ساختمان‌ها با کمک نرم‌افزارهای ETABS و SAFE با حضور مجرب‌ترین اساتید کشور

د) آزمون کارشناسی رسمی

1- انتشار کتاب ” نگاه حرفه‌ای به آزمون کارشناسی رسمی ” ویژه داوطلبین شرکت‌کننده در آزمون‌های کارشناسی رسمی دادگستری، قوه قضائیه و ماده 27 نظام مهندسی، در دو جلد (درسنامه + بانک تست)

2- برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون کارشناسی رسمی به‌صورت حضوری و آنلاین توسط برترین اساتید

3- برگزاری کلاس‌های فشرده در قالب دوره نکته و تست نزدیک آزمون اصلی به‌منظور افزایش تسلط داوطلبین عزیز و به‌خاطر سپردن مطالب

4- برگزاری آزمون آزمایشی شبیه‌سازی آزمون کارشناسی رسمی (حضوری و آنلاین) و طراحی سوالات توسط اساتید موسسه به‌صورت کاملا استاندارد و حرفه‌ای

 به یادتان هستیم، به یادمان باشید

  خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 

 

 

 

 

 

 

به طور کلی می‌توان قسمت‌ها و خدمات مختلف سایت را در 8 دستۀ جداگانه قرار داد:

1) خدمات مربوط به آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران
2) خدمات مربوط به آزمون نظام مهندسی عمران
3) خدمات مربوط به کاربرد نرم‌افزار در مهندسی عمران
4) خدمات مربوط به آزمون کارشناسی رسمی
5) کلاس های‌ آنلاین (نظام مهندسی، کارشناسی رسمی و نرم افزار)
6) خدمات بسته‌های آموزشی سری عمران
7) فروشگاه اینترنتی
8) قسمت‌های تکمیلی و اصلاحیه‌های کتاب‌ها

در ادامه به شرح جزئیات موارد فوق (به طور مختصر) خواهیم پرداخت. شما می‌توانید با کلیک روی قسمت‌هایی که به‌صورت لینک (به رنگ آبی ) هستند، به بخش مربوطه مراجعه نمایید.

 

 

بسته‌های آموزشی سری عمران در قالب بسته‌های جامع و موضوعی تنظیم شده اند که هریک، حاوی تعدادی از کتاب‌های موسسه می‌باشند. شما با خرید این بسته‌ها می‌توانید از تخفیف ویژۀ خرید کتاب‌های داخل بسته استفاده نمایید .برای آشنایی با این بسته‌ها، از منوی سمت راست سایت، قسمت “بسته‌های آموزشی سری عمران” استفاده نمایید.

 

در این فروشگاه تمامی محصولات سری عمران  قرار گرفته است. شما می‌توانید محصولات خود را انتخاب کرده و با 2 روش پرداخت آنلاین و پرداخت کارت به کارت، هزینۀ خرید خود را به حساب موسسه واریز نمایید.

فروشگاه اینترنتی این امکان را به شما می‌دهد که با صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه، در کمترین زمان و به ساده‌ترین شکل ممکن، کتاب‌های موردنظرتان را تهیه نمایید بدون آن‌که درگیر ترافیک و مسیر رفت و آمد شوید.

فروشگاه اینترنتی سری عمران

 

 

 

 

در وب‌سایت موسسه سری عمران قسمتی برای مشاهدۀ برخی قسمت‌های تکمیلی کتاب‌های موسسه به‌صورت آنلاین و همچنین نواقص احتمالی کتاب‌ها ناشی از چاپ و صحافی نیز وجود دارد.